Forum

Inne - Inne

I Ogólnopolski Zlot Deccorian

violinek

Choc z daleka ...sercem jestem z WAMI !!!!!

izabelamin

witam Was ;- jestem ciekawa jak było na zlocie;-)może macie jakies fotki;-)pozdrawiam z ubolewaniem,że nie mogłam dojechać....IzaBela

agnieszkasliwinska

Zdjęcia postaram się zamieścić w poniedziałek do południa, jak tylko dostane je od fotografów :) Całkiem możliwe że pierwsza porcja będzie jeszcze dzisiaj. Dziękuje Wam wszystkim jeszcze raz, było fantastycznie! :) Pozdrawiam ciepło Agnieszka

Alice

Dziękuję wszystkim za wszystko :) Za porcję niezapomnianych wrażeń, za wspomnienia, które pozostaną w pamięci. Dziękuję za możliwość poznania ludzi "z duszą" wrażliwych na piękno wokół. Organizatorom za zaproszenie i świetną realizację. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ! Było super! :) PS. Troszkę fotek wstawiłam w mojej galerii. Zapraszam :)

bozenas

Agnieszko,dziękuję Tobie za wniesioną pracę aby spotkanie doszło do skutku:)było świetnie!wszystko się udało znakomicie!!...ale to nie koniec chcemy za rok znowu!!!

Sensa

ja tez bardzo zaluje ze mnie nie bylo,ale nastepny zlot absolutnie musze zaliczyc! :tongue: i nie moge doczekac sie fotek!! pozdrawiam !!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja