Forum

Inne - Inne

II Ogólnopolski Zlot Deccorii

agnieszkasliwinska

Mam dla Was świetną wiadomość. Planujemy II Ogólnopolski Zlot Deccorii!! Zlot odbędzie się prawdopodobnie 19 czerwca w Krakowie. Będzie on połączony ze Świętem Ogrodów. Za niedługo ruszy strona, gdzie będzie można się zapisać na Zlot. Tymczasem czekamy na sugestie od Was - co chcielibyście na nim zobaczyć - jakie tematy mogliby poruszyć nasi eksperci podczas pokazów i mini szkoleń - czy macie ochotę wcielić się w rolę eksperta i poprowadzić swój pokaz Więcej szczegółów niebawem! Pozdrawiam ciepło i czekam na komentarze!

paula_su

super informacja! i taka ugestia, może jakiś mały kieramsz da się zorganizować podczas Zlotu, aby zainteresowani mogli obejrzeć na żywo, a nastepnie "posiąść" wybrane ozdoby i dekoracje ;-) albo może coś w fomie drobnej/ych licytacji? ;-D Może być bardzo ciekawa/zabawna atmofera! ;-) www.karolajn.pl na pewno w to wejdzie... :grin:

M1603

tak, też jestem zachwycona :) popieram przedmówczynię, jestem na tak! :)

M1603

mały kiermasz, licytacja, rozmowy, poznanie się-świetnie się zapowiada

agnieszkasliwinska

UWAGA! Jeśli wybory zostaną oficjalnie potwierdzone na 20 czerwca to przesuniemy Zlot na 12 czerwca :) Mam nadzieję, że będzie to dla Was wygodniejsze. Tymczasem czekamy do poniedziałku, bo wtedy zostanie potwierdzony termin wyborów.

granyzab

Bardzo odpowiada mi przesunięcie terminu!pozdrawiam serdecznie

promys

PROPONUJE aby deccorowiczki z poszczegolnych miast, zamierzajace podrozowac pociagiem, umowily sie na konkretna godzine odjazu pociagu i wspolnie podrozowaly!!!

jagusia79

Bardzo jestem z tego powodu szczesliwa i z mila checia pojawie sie na zlocie :O)

magdadel

a nie ma szans na inny termin, na przykład lipcowy...?

kokoszka1

ojejku, ale byłoby super tam być:) :grin: może mi się uda!!!!!!!!!!

paula_su

i co z tą zmianą terminu Pani Agnieszko, będzie może jednak 12 czerwca? ;-)

NIVRE

Fajnie, jeśli tylko będę mogła to na pewno przybędę:)

agnieszkasliwinska

Tak :) Zlot odbędzie się 12 czerwca. W przyszłym tygodniu rusza stronka z zapisami. Zapraszam!!!

paula_su

juhuuu! :D w takim razie Karolajn-koszyk kwiatów na pewno się zamelduje... ;-)

Rybka54

Mam pytanie do organizatorow II zlotu "Deccorii" : Czy juz wiedza gdzie w Krakowie odbedzie sie spotkanie ?

promys

Kiedy dowiemy sie szczegołów zlotowych?

dumka

Z niecierpliwością czkam na oficjalne dane o zlocie.Będę na nim.Teraz już napewno!

cala_w_trawie

Szkoda że w Krakowie,dla mnie niestety to za daleko:(

Lennei

sorry za dwukrotne skopiowanie wiadomości :). Czy osoby towarzyszące można ze sobą zabrać?

agnieszkasliwinska

Dokładnie :) Można zabrać ze sobą dowolną ilość osób towarzyszących, ale muszą się one wcześniej zarejestrować na Deccorii, bo każdy dostanie identyfikator, z którym m.in będzie miał darmowy wstęp do Ogrodu Botanicznego. Zapraszam do zapisów! :) I oczywiście do zgłaszania się na kiermasz! Fajna sprawa, można pokazać swoje prace, co nieco sprzedać a z drugiej strony każdy będzie mógł wyjechać z pamiątką. Wszyscy uwielbiamy robić sobie drobne prezenty niespodzianki :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja