Forum

Inne - Inne

II Ogólnopolski Zlot Deccorii

promys

Czy wybiera sie ktos pociągiem z Warszawywy???? bo ja sie wybieram ..i zawsze w towarzystwie raźniej ;)

ancyfon

witam od 2 dni che sie zapisac na zlot i mam z tym duzy problem

Xtian

Wlasnie. Moj formularz takze wysylal sie 2 dni...dzis sie udalo, ale nie widze sie na liscie (moze za wczesnie?). Gdyby ktos wybieral sie ze Szczecina, czy przez niego wlasnie, prosze o kontakt - moze uda sie dogadac wspolny termin podrozy... wiadomo, ze spontaniczne znajomosci sa zawsze najlepsze!

DecouRacje

dawno tu nie zaglądałam , ale wiadomość o Zjeździe mnie zmobilizowała. Wspaniały pomysł!!! Zapisałam się . Pozdrawiam wszystkich i do miłego zobaczenia .

dedyto

dostałam zaproszenie,wypełniłam i wysłałam.Wiadomośc zostałam dostarczona i czy to wystarczy?Czy coś jeszcze powinnam zrobic?

JouJou

Ja również odpowiedziałam na zaproszenie i nie wiem dlaczego nie jestem na liście? Od pięciu dni czekam aby do niej dołączyć i nic. A dzisiaj widzę, że zapisy dobiegły końca:-(

JouJou

Czy istnieje możliwość zweryfikowania listy? W końcu nie z mojej winy nie zostałam dopisana:-(

dedyto

a gdzie można znależc takąż listę?

dedyto

już odnalazłam listę :grin: jadę

dedyto

a czy ktoś jedzie z opolskiego?

usainka

Witam, Wybiera się ktoś na zlot ze śląska cieszyńskiego albo okolic?? Pozdrawiam!

granyzab

jadę z Opola pociągiem 12.06 o 6.00

dedyto

o 6.00 wyjazd,a czy wystarczy aby dojechac na 11?

JouJou

Dziękuję serdecznie Pani Agnieszko za rozwiązanie problemów z moim zapisem na listę:-) hurra! lalala Cieszę się niesamowicie:-)

eliza13714

Ja pojadę z Czechowic-Dziedzic -----czy ktoś się wybiera może z okolic?jesli tak to prosze o kontakt.

JadwigaW

Prosze o skreslenie mnie z listy uczestnikow zlotu . Niestety nie bede mogla przyjechać . pozdrawiam i życzę milych wrazeń :))

Lennei

zarówno ja jak i januszf nie będziemy mogli przybyć na długo oczekiwany przez nas zlot :(

szczyglic

Miało być wspaniale, ogólnopolsko, było dużo pozorowanego zamieszania a faktycznie była to zawstydzająco nieudana, niszowa imprezka dla znajomych.

promys

naprawde az tak źle?

agakol
szczyglic napisał:

Miało być wspaniale, ogólnopolsko, było dużo pozorowanego zamieszania a faktycznie była to zawstydzająco nieudana, niszowa imprezka dla znajomych.

Moim zdaniem żadnego pozorowanego zamieszania nie było ja byłam i było fajnie poznałam wiele super ludzi i to z całej polski morze dla ciebie nie udana i niszowa ale ja i większość ludzi którzy przybyli na zlot na pewno tak nie uważają bo widać to po komentarzach na galeriach ze zlotu :) po co piszesz takie głupoty aby zrobić przykrość organizatorom :( zawsze w rodzinie jest czarna owca

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja