Forum

Inne - Inne

Jak prowadzicie księgowość?

Posty: 229
dorotaW

My od lat korzystamy z usług Super Ksiąg z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Mega solidne biuro rachunkowe. Prowadzą nam księgowość i kadry i spisują się bardzo dobrze, współpraca fajnie się układa, jesteśmy z ich usług zadowoleni.

Posty: 121
Marsala

Ja od jakiegoś czasu korzystam z oferty, a raczej oprogramowanie firmy reset 2 - https://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury. Jest to duże ułatwienie i oszczędność. Wiadomo, że za sam program trzeba trochę zapłacić, ale na dłuższą metę, nie tyle co za biuro rachunkowe każdego miesiąca ;)

Posty: 87
Bratkowa

W naszej firmie korzystamy z oprogramowania Vendo ERP, jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie, pozwalające zarządzać firmą w sposób kompleksowy. W programie są gromadzone i przetwarzane m.in. dane finansowo-księgowe, z których korzysta dział księgowy. Polecam takie rozwiązanie, bo zdecydowanie usprawnia pracę firmy.

Posty: 40
misiek82
Bratkowa napisał:

W naszej firmie korzystamy z oprogramowania Vendo ERP, jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie, pozwalające zarządzać firmą w sposób kompleksowy. W programie są gromadzone i przetwarzane m.in. dane finansowo-księgowe, z których korzysta dział księgowy. Polecam takie rozwiązanie, bo zdecydowanie usprawnia pracę firmy.

 Takie rozwiązanie jest dobre, ale moim zdaniem do na prawdę dużej firmy. W mniejszych firmach najlepsze moim zdaniem jest po prostu zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznemu biurowi rachunkowemu http://biuroeverte.pl/

Posty: 83
nataliaa873

Przez internet, jest to po prostu wygodniejsze i tańsze. Narzędzia do księgowości online mają często też większe możliwości. Na https://mojebiuro24.pl są jedne z lepszych narzędzi, takie do biur rachunkowych.

Posty: 258
Deko

Księgowa na etacie w dużej firmie to konieczność, ale to i koszty utrzymania etatu. Opcja dla mniejszych firm to biuro rachunkowe. Sami możecie to sprawdzić http://cafeteria.pl/biuro-rachunkowe-samodzielna-ksiegowosc-czy-ksiegowa-na-etacie/ .Ciekawe zestawienie.

Posty: 58
yarka12

Dużo zależy od rodzaju prowadzenia działalności. W większej firmie trzeba zatrudnić księgową, u nas takimi sprawami zajmuje się Edyta Cyburt. Przy jednoosobowej działalności sytuacja wygląda nieco inaczej, ale prędzej czy póżniej i tak lepiej powierzyć te sprawy dobrej księgowej, a samemu zająć się firmą.

Posty: 348
werkyz

ja powierzyłam prowadzenie księgowości firmie www.prawoipodatki.com i polecam

Posty: 5
nishroch


Dzięki za rzetelne źródło informacji. Wasze wypowiedzi są mi przydatne.

Posty: 177
martilis

Ja zgłosiłem się do profesjonalnego biura rachunkowego. Jest to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o księgowość w firmie. Ja korzystam z usług biurawww.mbjbiznes.pl i mogę polecić je wszystkim osobom mieszkającym w Poznaniu. Osoby tam pracujące profesjonalnie podchodzą do swoich zadań.

Posty: 148
darion

Prowadzenie księgowości najlepiej pozostawić specjalistom. Ja od dawna współpracuję z biurem rachunkowymwww.ask-finance.pl Jeżeli mieszkacie w Katowicach to polecam wam się z nimi skontaktować. Na pewno nie będziecie tego żałowali.

Posty: 52
nedrana

Ja zgłosiłam się po prostu do sprawdzonego biura rachunkowego. Jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Dąbrowy Górniczej to polecam wamhttp://www.saldo.vr.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści.

Posty: 1
szczepu

W Poznaniu moim zdaniem warto zainteresować się ofertą usług księgowych od biura rachunkowego AK-PLUS Anna Klupczyńska:https://www.biurorachunkowe-poznan.eu/ Moja księgowa stamtąd jest bardzo rzetelna. Pilnuje terminów. Nie mam problemów ze skarbówką. To chyba najważniejsze :)

Posty: 345
KrzysztofMer

Ja tutaj akurat osobiście mogę polecić Wam do przetesotwania program Fakuta Vat 2021 Standard https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ ponieważ w jego zakresie przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Posiada takie dodatkowe opcje jak - Obsługa JPK faktury, Archiwizacja danych, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, czy również Import i Eksport. No i też można sobie go wcześniej przetestować.

Posty: 22
Bargol

Początkowo starałem się zajmować księgowością swojej firmy bez niczyjej pomocy, ale szybko doszedłem do wniosku, że jest to dla mnie zbyt czasochłonne, a co za tym idzie nieopłacalne rozwiązanie. Od tamtego momentu współpracuję z biurem: https://www.sowinski.pl/kontakt z Sopotu. Wyręczają mnie we wszelkich sprawach związanych z księgowością i rachunkowością mojej firmy. Jest to dla mnie znakomite rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzam wiele czasu i nerwów.

Posty: 205
kuki

Dobrym rozwiążaniem jest skorzystanie z usług biura ruchunkowego. Fakury łatwiej wystawiać samemu np. przez program do faktur, w rodzaju https://www.mega-tech.com.pl/jak-wygenerowac-jpk/

Posty: 739
iwonkarak

Różnica między księgowa a samodzielna księgowością jest taka, że ta pierwsza powinna mieć polisę. W razie błędów jesteś chroniona. A jak prowadzisz sama i pytasz urzędu to urząd za to nie odpowiada. Ostatnio mojemu klientowi doradzili źle jak się zapytał. Dodam jeszcze, że prowadzenie uproszczonej księgowości nie wymaga od biura rachunkowego posiadania polisy więc zawsze warto sprawdzić czy ma oc dodatkowe w razie w. Przepisy i ich zmiany w ciągu ostatnich paru lat to jakiś kosmos i o błędy łatwo nawet doświadczonemu księgowemu.

http://www.kompasbiznesu.pl/dlaczego-nowoczesne-biuro-rachunkowe-to-nie-tylko-rozliczanie-faktur/

Na stronie są opisane zalety korzystania z nowoczesnego biura rachunkowego. 

Posty: 3
magdarobson

Ja myślałam o tym żeby sama prowadzić księgowość ale nie mam w ogóle głowy do cyferek. Oddałam prowadzenie księgowości w ręce profesjonalistów https://ksiegowiwroclaw.pl. Przynajmniej mam o wiele więcej czasu żeby zająć się rozwojem własnej działalności.

Posty: 415
maxx44

W przypadku mojej firmy korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Zielonej Górze, ponieważ cenie sobie jakość w rozsądnej cenie. W ofercie ich usług znajdziecie limity cen transferowych i wiele więcej.

Odpowiedz w temacie

Jak prowadzicie księgowość?

Edytuj wypowiedź

Jak prowadzicie księgowość?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.