Forum

Inne - Inne

Jak prowadzicie księgowość?

Posty: 213
dorotaW

My od lat korzystamy z usług Super Ksiąg z Wrocławia https://superksiegi.pl/ Mega solidne biuro rachunkowe. Prowadzą nam księgowość i kadry i spisują się bardzo dobrze, współpraca fajnie się układa, jesteśmy z ich usług zadowoleni.

Posty: 121
Marsala

Ja od jakiegoś czasu korzystam z oferty, a raczej oprogramowanie firmy reset 2 - https://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury. Jest to duże ułatwienie i oszczędność. Wiadomo, że za sam program trzeba trochę zapłacić, ale na dłuższą metę, nie tyle co za biuro rachunkowe każdego miesiąca ;)

Posty: 47
Bratkowa

W naszej firmie korzystamy z oprogramowania Vendo ERP, jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie, pozwalające zarządzać firmą w sposób kompleksowy. W programie są gromadzone i przetwarzane m.in. dane finansowo-księgowe, z których korzysta dział księgowy. Polecam takie rozwiązanie, bo zdecydowanie usprawnia pracę firmy.

Posty: 40
misiek82
Bratkowa napisał:

W naszej firmie korzystamy z oprogramowania Vendo ERP, jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie, pozwalające zarządzać firmą w sposób kompleksowy. W programie są gromadzone i przetwarzane m.in. dane finansowo-księgowe, z których korzysta dział księgowy. Polecam takie rozwiązanie, bo zdecydowanie usprawnia pracę firmy.

 Takie rozwiązanie jest dobre, ale moim zdaniem do na prawdę dużej firmy. W mniejszych firmach najlepsze moim zdaniem jest po prostu zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznemu biurowi rachunkowemu http://biuroeverte.pl/

Posty: 83
nataliaa873

Przez internet, jest to po prostu wygodniejsze i tańsze. Narzędzia do księgowości online mają często też większe możliwości. Na https://mojebiuro24.pl są jedne z lepszych narzędzi, takie do biur rachunkowych.

Posty: 259
Deko

Księgowa na etacie w dużej firmie to konieczność, ale to i koszty utrzymania etatu. Opcja dla mniejszych firm to biuro rachunkowe. Sami możecie to sprawdzić http://cafeteria.pl/biuro-rachunkowe-samodzielna-ksiegowosc-czy-ksiegowa-na-etacie/ .Ciekawe zestawienie.

Posty: 58
yarka12

Dużo zależy od rodzaju prowadzenia działalności. W większej firmie trzeba zatrudnić księgową, u nas takimi sprawami zajmuje się Edyta Cyburt. Przy jednoosobowej działalności sytuacja wygląda nieco inaczej, ale prędzej czy póżniej i tak lepiej powierzyć te sprawy dobrej księgowej, a samemu zająć się firmą.

Posty: 348
werkyz

ja powierzyłam prowadzenie księgowości firmie www.prawoipodatki.com i polecam

Posty: 5
nishroch


Dzięki za rzetelne źródło informacji. Wasze wypowiedzi są mi przydatne.

Posty: 177
martilis

Ja zgłosiłem się do profesjonalnego biura rachunkowego. Jest to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o księgowość w firmie. Ja korzystam z usług biurawww.mbjbiznes.pl i mogę polecić je wszystkim osobom mieszkającym w Poznaniu. Osoby tam pracujące profesjonalnie podchodzą do swoich zadań.

Posty: 152
darion

Prowadzenie księgowości najlepiej pozostawić specjalistom. Ja od dawna współpracuję z biurem rachunkowymwww.ask-finance.pl Jeżeli mieszkacie w Katowicach to polecam wam się z nimi skontaktować. Na pewno nie będziecie tego żałowali.

Posty: 53
nedrana

Ja zgłosiłam się po prostu do sprawdzonego biura rachunkowego. Jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Dąbrowy Górniczej to polecam wamhttp://www.saldo.vr.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści.

Odpowiedz w temacie

Jak prowadzicie księgowość?

Edytuj wypowiedź

Jak prowadzicie księgowość?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.