Forum

Inne - Inne

Jak traktować Deccorie??:):)

toja1

Bella dzięki za zaproszenie na forum ... niestety nie mam czasu by dokładnie wczytać się we wszystkie wypowiedzi , więc napiszę krótko . Mnie nie przeszkadzają galerie o ptaszkach , pieskach , kotkach , starych fotografiach , dzieciach , wnukach , podróżach itd . Tak , wiem miało być o wnętrzach ale skoro szefostwu deccorii to nie przeszkadza to nie rozumiem ludzi (myślę , że w mniejszości), którzy ciągle mają z tego powodu jakieś "ale" . Osobiście nie oglądam galerii , które mnie nie interesują aczkolwiek jest ich niewiele . Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę ... Pozdrawiam .************************** Dodam jeszcze , że gdybyśmy mieli sztywno trzymać się reguł i rozmawiać tylko i wyłącznie o wnętrzach to portal ten nie cieszyłby się (tak myślę) aż tak dużą popularnością , nie nawiązałoby się tyle fajnych znajomości baaa przyjaźni , więc .... miłego dnia deccorianie .

NoWinka

po mojemu - kazda galeria jest jakims odzwierciedleniem osobowości tego co ją wystawia. teoretycznie deccoria jest portalem wnętrzarskim (plus ogrody rękodzieła - wiadomo o co chodzi) - i powiedzmy według sztywnych reguł powinno się tu dawac stricte wnętrzarskie galerie. Ale czy musimy byc "sztywniakami" ??? czy skoro to portal wnętrzarski musmi rozmawiac TYLKO o wnętrzach??? musimy TYLKO wnętrza pokazywac??? ... wg mnie jest to nawet niemozliwe...

janina48

O ile pamietam,juz kiedys byla dyskusja na tematy:co zamieszczac,gdzie zamieszczac,czy zamieszczac.... i.t.d. Caly problem w tym,ze galerie INNE nie ukazywaly sie na forum.Po wklejeniu w tym dziale...galerie praktycznie nie funkcjonowaly...Jest nas w Deccorii sporo[i cale szczescie} i nie sposob wszystko zauwazyc.Przechodzily bez echa ciekawe tematy,fotki,....nawet tworczosc wlasna. I TU JEST PROBLEM. Zgadzam sie,ze pieski,kotki ,dzieci,wnuki,...powinny byc w tych"innych"...Tylko do kogo to wtedy dotrze ? Sama naleze do osob ,ktore w wiekszosci przedstawiaja tematy wyszukane w internecie.Wbrew pozorom, kosztuje to sporo wysilku...i myslowego i manualnego. Nie potrafie haftowac,malowac,...nie mam pieknych domowych wnetrz...Ale z przyjemnoscia nawiazalam znajomosci z przemilymi osobkami... Nie chcesz,nie ogladaj!! Taka tu trzeba przyjac dewize.Jesli krytykujesz...rob to z klasa ,wyczuciem i zachowaniem podstawowych zasad bon ton....Szanuj innych..beda i Ciebie szanowac.Na ludzi staraj sie spogladac z miloscia,zrozumieniem....poszanowaniem.Chwal,aby zachecic,ale nie przyklaskuj jesli robisz to nieszczerze..Leopiej zamilcz..Sporo mozna jeszcze na ten temat,ale po co..Przeciez my to wszyscy znamy..tylko czesto zapominamy.

Filipek70

dziękuję , że i mnie Bello poprosiłaś o wypowiedź :)))chociaż ja już na ten temat wcześniej się wypowiadałam :))) czytając co napisały dziewczyny aż chce mi się powiedzieć nic dodać nic ująć :) deccoria.pl...dla ludzi z wnętrzem .... wszak nie jest tu napisane portal o wnętrzach li tylko :))) poza tym główną siłą tego portalu ,są właśnie ludzie ,a nie tylko pięknie urządzone przestrzenie :))) mnie do zalogowania się tutaj skłonili właśnie ludzie ...bo inspirować mogłam się bez logowania .... uważam ,że wszystkich nas tutaj dodatkowo wiąże pasja urządzania i dekorowania ...jednym wychodzi to lepiej innym gorzej.... czasem jest to wina gustu czasem sytuacji materialnej ...nie ma co wnikać .... ja myślę żeby każdego potraktować tu z należnym mu szacunkiem a samemu także szacunek się dostanie w zamian :) tutaj można nawiązać wiele przyjażni ,można pomóc tym którzy potrzebują , zobaczyć piękno świata i przyrody ,jego bogactwo i biedę ,podziwiać talenty którymi niektórzy są obdarowani czasem nieziemskie wręcz , podziwiać zdjęcia które zatrzymują piękne chwile z naszego życia , i na których czasem udaje się uchwycić i miłość i przyjażń np między ludżmi i zwierzętami (stadnina Violi np ) i...... mogłabym jeszcze do rana pisać dlaczego jestem tu z Wami :)))) a najfajniejsze jest to ,że to my (KAŻDY Z NAS) decydujemy co nas że tak powiem kręci :))))))))

Xtian

Ja juz napisalem, co mysle o tego typu gleriach..., bo chociaz nic do nich nie mam (a tym bardziej do ich autorow i autorek) to nadmiar bywa po prostu niezdrowy. Deccoria - portal dla ludzi z wnetrzem... to nie przypadek - to doslowny opis portalu, jak i gra slowna... i od nas zalezy, na jakim poziomie odczytujemy przeslanie. Faktem jest, ze nie zjawilbym sie tu i nie pozostal na dluuugo, gdyby wnetrza przysloniete zostaly przez mniejsze lub wieksze bzdety - pieski, kotki, badz tez naiwne widoczki. Lubie roznorodnosc, ale... w granicach zdrowego rozsadku, dawce takiej na lekarstwo! :-)

BellaRosa

Dziekuje bardzo za wszystkie wpisy i te po jednej i te po drugiej stronie Ja.....w takim razie pozostane przy swojej konwencji prowadzenia strony na deccori-wpisy tylko utwierdziły mnie w tym ,ze moje zdanie nie jest odosobnione:)

ene_due_rabe

Wg. dużym plusem deccorii jest galeria zdjęć. Tworzą ją użytkownicy prywatni i nieraz firmy coś wrzucą. Nawet sporo osób komentuje fotki !

jolachmurka1985

dla mnie deccoria jest fajnym miejscem, głownie ogladam galerie mieszkań , uważam że kazdy może pokazac to co chce , i każdy ma prawo decydować czy chce to ogladać, wiele osób tylko ogląda nie pisząc nie wstawiając galerii, ja dzieki deccorii zobaczyłam ze brakuje w moim mieszkaniu dodatków, ze wiele rzeczy do siebie nie pasowalo , bazowałam sie na poniektórych waszych galeriach co mi bardzo pomogło, galerie typu pojedyńczych zdjec dodatków , jakis drzew, ogrodów , mnie nie interesują więc ich nie ogladam nie wszyscy mają nowe mieszkania , a tutaj galerie przeważnie wypełniają się nowymi domami , mieszkaniami , i świeżo co wymeblowanymi .. trzeba pamietać ze patrząc na nie ludzie boją się pokazac zwykłe 10 letnie mieszkanie obawiając się negatywnych komentarzy , takie jest moje wrażenie ,

wendipo

Ociągałam się dość długo z wpisaniem czegokolwiek, bo prawdę powiedziawszy na ten temat już wcześniej było dość sporo uwag, i nic się nie zmieniło. Przyznaję się bez bicia, że wcześniej bardzo mnie drażniły galerie nie na temat, bo choć to "portal dla ludzi z wnętrzem", to jednak w jakimś sensie tematyczny. Teraz, po prostu na zasadzie " żyj i daj żyć innym", nie wchodzę, jeśli coś mnie nie interesuje, choć całkiem do tego nie przywykłam. Galerie z netu traktuję dość wybiórczo, jest tylko parę osób, które wyszukują naprawdę ciekawe rzeczy, i tutaj ukłon w stronę Janiny, która ma "nosa"i jeszcze, co bardzo ważne, zawsze podaje dokładnie źródła pochodzenia zdjęć. No i to chyba już wszystko na ten temat. Nie sądzę, by nasza dyskusja cokolwiek tu zmieniła, ale każdy mógł powiedzieć co o tym myśli. Pozdrawiam wszystkie i wszystkich Deccorian:)

wendipo

Muszę jeszcze dodać, że mimo braku czasu, Deccoria nadal jest dla mnie bardzo ważna, każdego dnia, choćby na moment muszę tu zajrzeć, i zawsze wpadnie w oko, jakaś nowa ciekawa galeria. Pragnę się wytłumaczyć z faktu, że często oceniam galerię nic nie pisząc ( co też było krytykowane), ja sobie po prostu zaznaczam gdzie mam zajrzeć, jak będę miała wolną chwilę, bo pamięć mam dobrą aczkolwiek krótką,hihi. No i teraz to już naprawdę wszystko.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja