Forum

Inne - Inne

Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Posty: 84
syla5

Odpowiedź jest banalnie prosta. Trzeba zajrzeć na stronę http://www.twojeprawko.com.pl. Tam są testy i inne materiały niezbędne do tego, aby przyswoić sobie całą niezbędną teorię.

Posty: 24
Weronika00

Na pewno przede wszystkim skutecznie się przygotować i co ważne wybrać dobrą szkołę jazdy w której instruktorzy też będą w stanie Cię nauczyć wykonywania wszystkich manewrów płynnie i też umiejętnej jazdy po mieście. Ja prawo jazdy robiłam w Poznaniu, a dokładnie OSK Pegaz którą możesz sprawdzić tutajhttps://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ Przede wszystkim dobrze przygotowana flota samochodów, mili i kompetentni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą. 

Posty: 128
dorotaW

Co do szkoły jazdy to bardzo jestem zadowolona z warszawskiej szkoły http://ledwojade.pl/ Mega fajni instruktorzy, bezstresowo i cenowo także w porządku. Dzięki nim lubię jeździć.

Posty: 124
maximm

Pewnie że tak ja też w Warszawie chodziłam na kurs do Motostart na Mokotowie i zdawałam egzaminy też w stolicy, jak trafisz na dobrą szkołę jazdy to zdasz bez problemu, jak nie za pierwszym to za drugim razem i po sprawie :)

Posty: 143
darion

Najważniejsze jest znalezienie dobrej szkoły nauki jazdy, która nas do wszystkiego przygotuje. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam skontaktować się z www.manewr.com.pl Dzięki nim mam własne prawo jazdy.

Posty: 6
Nielatajacy

Na pewno trzeba podejśc do egzaminu bez stresu. A jak coś nas boli, np stopy to trzeba zastosować te wkładki do butów:http://promagmetin.com/ No i zdać! :D 

Posty: 250
janmatejko

Moim zdaniem warto postawić na szkołę jazdy taką jak Zdaj Prawko z Poznania. Mają doświadczonych instruktorów, więc można łatwo i szybko nauczyć się jeździć.

Posty: 141
MagdaG
Najlepsza jest szkoła nauki jazdy Redcar w Poznaniu https://prawkoredcar.pl/ Dzięki nim zdałam za drugim razem i jestem z tego powodu bardzo dumna. No ale to nie tylko moja zasługa, ale i fantastycznych instruktorów z Redcar :)
Posty: 5
domowymajsterek

Żeby odpowiednio przygotować się do kursy nalez udać się do do odpowiedniej szkoły na odpowiedni kurs prawa jazdy bytom

Odpowiedz w temacie

Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Edytuj wypowiedź

Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.