Forum

Inne - Inne

Jakie studia wybrać??

Posty: 15
janicka

?

Posty: 9
kasiadaniel

?

Posty: 301
Canion

Myślicie, ze warto studiować psychologię dzisiaj? Mówi się, że psychologów bezobotnych jest na pęczki ale z drugiej strony, to wszyscy psychologowie, których znam mają pełne ręce roboty :) Sama miałam kilka sesji terapeutycznych w http://psycholog-ms.pl nie kosztowało to mało, było potrzebne, więc wydaje mi się, że to jednak zawód z przyszłością :)

Posty: 76
Bratkowa

Nikt na forum, nie znając cię nie powie ci jakie studia będą dla ciebie dobrym wyborem. Jeśli sama tego nie wiesz i nikt z bliskich ci nie umie doradzić, to warto skonsultowac się z profesjonalisą, który pomoże ci wybrać ścieżkę zawodową. Takie usługi świadczy pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa . Jest ona doświadczonym psychologiem, a także coachem, pomoże ci poznać twoje możliwości i wybrac najlepszą drogę życiową.

Posty: 92
Muszunia

Ja uważam, że studia powinno się wybierać adekwatnie do swoich zainteresowań, aby wykonywany w przyszłości zawód, sprawiał przede wszystkim przyjemność.

Posty: 172
orbital

To zależy co Cie interesuje. Ja osobiście teraz wybieram się na studia podyplomowe - stawiam jednak na wykształcenie i wierzę w to, że zwróci się ten wysiłek. Możesz tutaj zobaczyć ofertę studiów podyplomowych we Wrocławiu - https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/

Posty: 1
karolinaxx9

Jeżeli chodzi o wybór studiów, moim zdaniem niekoniecznie powinniśmy brać pod uwagę tego jak prestiżowe jest miejsce, lecz wybrać coś zbliżonego do naszych zainteresowań i osobowości. Czy będziesz spełniony tylko dlatego, że skończyłeś "przyszłościowe" studia niekoniecznie interesujące Cię? Warto zastanowić się czego tak naprawdę chcemy. Polecam wgłębić się w poznawanie siebie, żeby wybrać odpowiednią dla nas drogę i dowiedzieć się jak https://perso.in/blog/jak-osobowosc-pomoze-w-rozwoju-twojej-kariery/. Myśle, że to kluczowe w decyzji o studiach.

Odpowiedz w temacie

Jakie studia wybrać??

Edytuj wypowiedź

Jakie studia wybrać??

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.