Forum

Inne - Ogłoszenia

Lampka nocna typu LOFT

Posty: 2
dawiddzierzynski

Przedmiotem aukcji jest lampa vintage. Została ona stworzona wyłącznie ze szkła i betonu, co nawiązuje do współczesnej mody wystroju wnętrz. Wszystkie materiały, które zostały użyte do stworzenia lampy sa nowe. Zapewnione zostały elementy atestowane. Ponadto, betonowa konstrukcja lampy, swoją prostota, zapewnia wytrzymałość i długi czas eksploatacji. Cały betonowy korpus został dwukrotnie zagruntowany, przez co beton jest zwarty i nie kruszy się. Od spodu zostały zamontowane gumowe podkładki, które zapewniają stabilność lampy. Oprawka została zamocowana w taki sposób, ze można w niej umieścić dowolna żarówkę. Do lampy dołączona jest nowa żarówka retro ( tzw edisona ) wraz z opakowaniem. W związku z niewielka mocą żarówki daje ona miękkie żółte światło, przez co oczy nie męczą się. Zapewnia to komfort podczas nocnych zajęć takich jak czytanie książek lub gazet. W lampce został wykorzystany przewód, który posiada włącznik światła. Pozwala to na gaszenie lampki bez konieczności odłączania jej od prądu. ZDJECIA DOSTĘPNE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ

Posty: 2
dawiddzierzynski
Posty: 236
gonja

Akurat dzisiaj oglądałam w sklepie oświetlenie do salonu i zerknęłam na dział dla dzieci i zwróciła moją uwagę lampka na klips activejet różowa.

Odpowiedz w temacie

Lampka nocna typu LOFT

Edytuj wypowiedź

Lampka nocna typu LOFT

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.