Forum

Inne - Inne

menopauza

Karolka30

Moja mama jest w trakcie menopauzy, ostatnio często wspominana, że ma problemy i dyskomfort, który jej dokucza, uczucie pieczenia, swędzenia, wiecie może jak można sobie z tym poradzić? Może sa jakieś preparart bez wizyty u lekarza?

Dorka296

Niech spróbuje Vagisan, właśnie jest odpowiedni na takie problemy, odpowiednio nawilży miejsca intymne, przez co dyskomfort będzie mniejszy :) 

Oliwia556

A też słyszałam o tym Vagisan, a czy można kupić takie globulki czy krem bez recepty? 

Dorka296

Tak Vagisan jest bez recepty :)

Avocado

I mogę wybrać sama który produkt Vagisan po prostu bardziej mi odpowiada, czy one się w jakiś sposób różnią między sobą? Dla mnie wygodniejszą formą byłyby na pewno globulki. 

Patrycjuszka29

Ja też wole globulki, kupiłam je z waszego polecenia i faktycznie świetnie nawilżają, nie czuje już tego okropnego dyskomfortu. 

MikaS

Też słyszałam o tych globulkach, własnie Pani a aptece je chwaliła ze względu na skład, chyba po nie wróce w takim razie.

Jabuszkowa

Mi pani w aptece je poleciła przy wykupowaniu antykoncepcji wzięłam na spróbowanie, powiem wam, że faktycznie dobrze nawilżają te globulki. 

Marta235

Moja mama też stosuje Vagisan i bardzo sobie chwali, właśnie w okresie menupauzy kiedy borykała się z suchością pochwy.

Ewka90

A czy można stosować je przed stosunkiem aby dodać nawilżenia? 

Kalka89

Z tego co wiem to tak, można też stosować jak starasz się o dziecko. 

Avocado

Kupiłam globulki, opakowanie brałam zgodnie z wytycznymi, każdego dnia globulkę Vagisanu. Teraz nadal używam, ale raz, czasem dwa razy w tygodniu, dla podtrzymania efektu nawilżenia. Fajnie się sprawdzają :)

Rameda
Na pewno warto też spróbować Vagisan w postaci kremu. Jest specjalny aplikator który bardzo ułatwia i dla mnie ejst tak samo komfortowe jak globulki.
Patrycjuszka29

A tej opcji w kremie nie próbowałam, wydajny jest? 

Rameda

Według mnie dość korzystnie wychodzi ten Vagisan , a dzięki aplikatorowi dokładnie wiem ile trzeba zaaplikować. 

Odpowiedz w temacie

menopauza

Edytuj wypowiedź

menopauza

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja