Forum

Inne - Inne

Mieszkanie Warszawa - gdzie?

rodan

Na pytanie gdzie, to każdy będzie miał inną odpowiedź. Zależy czy ma się swój samochód, gdzie mamy pracę czy dzieci szkołę itp. Dla nas z mężem właśnie takie rzeczy decydowały o wyborze mieszkania w Warszawie i udało się wszystko pogodzić. Nawet zarządca Per modum nam się dobry trafił. A to też ważne, kto i jak zarządza nasym osiedlem czy wspólnotą.

pieknyolek
diodak

Tu myślę, że może być dobra miejscówka do mieszkania https://szczesliwicka42.pl/ Stara Ochota to jedna z lepszych dzielnic Warszawy, coraz chętniej wybierana przez mieszkańców. A ten apartamentowiec prezentuje się świetnie, na samej górze tarasy, na dole ogródki, miejsce dla rowerów. I różne mieszkania do wyboru. 

Basiaziajorek
Terenia85 napisał:

Ja bym celowała w mieszkania białołęka , zdala od zgiełku centrum i cenowo też zdecydowanie lepiej :)

Tak, ja uwielbiam tereny zielone na osiedlu, dlatego zdecydowałam się na Neptun, mają tyle zieleni! I cisza i fajna komunikacja z miastem, czekam aż się tam wprowadzę!

propek123

Jakbym miał polecać kogoś od mieszkań na wynajem w Warszawie to na pewno firmę z megamieszkania.pl. Bardzo dobry kontakt można pytać do woli, wszystko tłumaczą jeśli chodzi o umowę, warunki, koszty za media, wyposażenie lokali, remonty które zostały przeprowadzone i tak dalej.

Gienka34

Zgłoście się do nich https://www.krystianbiarda.com/

To naprawdę dobra agencja nieruchomości, mają wiele ofert. Teraz rynek nieruchomości jest tak szeroki i zmienny, że trzeba zawsze zrobić dobre rozeznanie, zanim zdecydujemy się na zakup czy sprzedaż mieszkania/domu. 

Kinna

Ile może kosztować mieszkanie w centrum? 

martina23

Myślę że osiedle Nowa Grochowska jest ok jesli chodzi o stolicę. Praga Południe jest teraz modną dzielnicą do osiedlania się bo jest tu dobra komunikacja oraz cała potrzebna do wygodnego życia infrastruktura miejska

Kisia542

Mi sie bardzo podoba plan nowej inwestycji Home Invest na Bielanach. Blisko metra, poza tym lubię tą dzielnicę, w końcu się tam urodziłam :) No i deweloper sprawdzony. Siostra ma od nich mieszkanie na Ochocie.

Użytkownik deccoria

Ja kupiłam mieszkanie w Poznaniu. 

maximm

A ja byłam już w biurze sprzedaży osiedla Bliżej Gwiazd na Mehofera, słyszałam że osiedle jest wyjątkowe, dogodnie położone i chciałam się więcej dowiedzieć. Było warto, samo zobaczcie https://mehoffera.pl/

PatkaMroz

Ja to jednak preferuję lewobrzeżną Warszawę. Mimo, że Białołęka jest piękna, to jednak mam uraz do mostów po mieszkaniu na grochowie w momencie gdy  była ta cała afera z mostem łazienkowskim…. Teraz celuję w mój wymarzony Wilanów i poważnie myślę nad Osiedlem Wilania, bo jest ładnie i zielono położone

KochamHygge
PatkaMroz napisał:

Ja to jednak preferuję lewobrzeżną Warszawę. Mimo, że Białołęka jest piękna, to jednak mam uraz do mostów po mieszkaniu na grochowie w momencie gdy  była ta cała afera z mostem łazienkowskim…. Teraz celuję w mój wymarzony Wilanów i poważnie myślę nad Osiedlem Wilania, bo jest ładnie i zielono położone

Ostatnio widziałam, że pokończyli remonty na Branickiego, więc tym bardziej inwestycja warta uwagi

KochamHygge

Zawsze lepiej wprowadzić się po remontach dróg niż przed 

natalyniedz

Ja niedawno kupiłam mieszkanie na Wawrze od wwwconstruction i jestem bardzo z niego zadowolona. Zależało mi na cichej i spokojnej okolicy a ta właśnie taka jest. Dzieciaki najbardziej cieszą się z ogródka mają w końcu gdzie się bawić.;)

gamma28

Dla mnie to chyba jednak za daleko, wolę kupić lub coś wynająć w okolicy Warszawy. Nie trzeba mieszkać w samym centrum bo tak ceny kosmiczne ale słyszałam że tanio jest w Piasecznie i maja niezłe nieruchomości ładne jest osiedle Dom Marzen

Marlena09

Fajnie też się buduje np. na Mokotowie https://www.vgcapital.pl/nova-dolna/ Ja uważam że to miejsce w którym spokojnie można zamieszkać. Wygląda to naprawdę dobrze….No a to taka dzielnica w której chyba wielu z nas chciałoby zamieszkac.

Maxinmmm

U mnie najlepiej sprawdziła się oferta na stronie www.TerazMieszkanie.pl, bardzo dobrze przygotowani, super propozycje więc myślę że na spokojnie można coś dla siebie wybrać.

tajusta30

Dokładnie. Przede wszystkim takie mieszkanie o wiele łatwiej jest wyremontować oraz potem utrzymać. Nowe mieszkania generują niższe koszta niż te z rynku wtórnego. Głownie z uwagi na to,że obecnie buduje się w innych, lepszych technologiach niż na przykład w latach 70 tych czy 80 tych.

Ciekawe osiedle powstaje na Ochocie, mianowicie na Niemcewicza 19:

http://niemcewicza19.pl/

Nowoczesny apartament na starym dobrze skomunikowanym osiedlu. Dowiadywałyśmy się ostatnio o ceny ( siostra szuka mieszkania do kupna w Warszawie) i cena jak na Ochotę nie jest taka wysoka.

Dejavu

Myślę że bardzo fajne mieszkania teraz buduje się na Pradze, Stalowa 27 to taka bardzo ładna kamienica położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, chyba każdy chciałby tam zamieszkać bo wszędzie blisko i dzielnica tez bardzo rozwojowa

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja