Forum

Inne - Inne

Mieszkanie Warszawa - gdzie?

KNorowinski

A jak kupicie mieszkanie to robicie tam potem jeszcze jakiś remont? Mnie się wydaje, że to jest raczje konieczne, a nie ma też co ukrywać, że jakoś później trzeba posprzątać. Ja przeważnie używam do tego środka do czyszczenia elewacji https://baumit.pl/produkt/3560/baumit-reclean. Słyszeliście kiedyś o tym środku? 

meblowanka

Jak Warszawa to tylko Mokotów albo Wilanów.

E_korek

Ja lubię mieć ciszę i spokój dlatego mieszkanie kupiłam na Wawrze od wwwconstruction są to już obrzeża więc i sporo zieleni się znajdzie. Dodatkowo oferowali mieszkanie w niskiej zabudowie z poddaszem a takiego właśnie szukałam. A co do lokalizacji to nie mam zastrzeżeń bo do centrum nie jest daleko :)

mars32

Wśród znajomych to dużym wzięciem cieszy się nie sama Warszawa ale okolice. Ja też chcę sobie kupić coś większego na obrzeżach, w Ożarowie Mazowieckim ciekawą ofertę ma home premium, zna ktoś tego dewelopera?

ddderekor

Opinie mają dobre z tego co słyszałem, sporo znajomych mieszka pod Warszawą i ciągle są dyskusje co kupić i od kogo. Ożarów też był już wzięty na tapet.

ManieQ1

Hejka,

Willanow, mowicie? No to wlasnie tam sie konczy budowa kolejnej inwestycji i juz niedlugo bedzie mozna dokonac zakupu mieszkania, a w sumie - to willi w Willanowie:) Zreszta - zobaczcie sami: http://dor.pl/investments/wilanow-infinity

Robi wrazenie, prawda? A okolica - piekna no i juz dobrze zagospodarowana (zlobki, przedszkola, szkoly czy sklepy - wszedzie blisko).

martina23

Jeśli szukasz mieszkania w stolicy to rozejrzyj się na osiedlach które Atal buduje, bo jest ich kilka w różnych lokalizacjach a co najważniejsze można od tego dewelopera kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz takim jakie sobie wybierzesz

XtadeuszekX

Mnie się zawsze podobały mieszkanie na Wilanowie :) 

iwonkarak

Miejscowości pod Warszawą wydaja się kuszące, bo faktycznie ceny nieruchomości bywają korzystniejsze. Jednak jeśli mieszka się i pracuje w samej Warszawie, to dojazd z tych miejsc moze być problematyczny oraz męczący. Co z tego że zapłacicie troche mniej jak będzicie musieli dziennie przeznaczyć nawet 2 godziny na dojazd do pracy.

W Warszawie moge polecić 3 dzielnice: Wolę, Mokotów jak rownież Żoliborz. Dobrze skomunikowane i z pelna infrastrukturą. Sa tam sklepy, dobre ulice, komunikacja miejska i szkoły (jeśli chcecie mieć rodzinę to mieszkajac na wygwizdowie musicie się liczyć z tym, ze będziecie wiecznie szoferami swojego dziecka).

Zobaczcie sobie na ofertę tego deweloperahttps://www.domd.pl/  - ma na sprzedaż mieszkania w tych dzielnicach.

elacara

Pewnie jak poszukasz w ofercie www.zamieszkajplus.pl to będziesz miał okazję coś tam sensownego dla siebie znaleźć. Serwis nie wymaga płacenia prowizji przy wynajmie, ale jednorazowo przed i potem firma stara się do tych oczekiwań jakie klient przedstawi dopasować atrakcyjną ofertę.

lerona
ddderekor napisał:

Opinie mają dobre z tego co słyszałem, sporo znajomych mieszka pod Warszawą i ciągle są dyskusje co kupić i od kogo. Ożarów też był już wzięty na tapet.

jak Ożarów to Home Premium sobie zobacz, mają w sprzedaży segmenty i mieszkania, to solidny deweloper i dobrze buduje, popytaj na forach regionalnych

mirabela

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://kameralnyslawin.pl/

bashaa

Też uważam, że Wawer to jest fajna lokalizacja. A co do konkretnej inwestycji, polecam Apartamenty Nowy Marysin, https://marysin4.apm-development.com.pl/ nowe etapy IV i VI są teraz w budowie :) 

Obral77

Zobacz sobie ofertę Abre Development. Jest to nowy inwestor na rynku, który przede wszystkim nie oszukuje! Niestety z doświadczenia wiem, że różnie to bywa:( Oddaje on świetnie wykończone domy czy apartamenty. Są to kameralne obiekty, powstające we współpracy z renomowanymi architektami i wykonawcami i muszę tutaj powiedzieć, że na mnie zrobiły one mega pozytywne wrażenie.

gamma28
Tak podzielam zdanie forumowiczow wcześniej się wypowiadających – mieszkania pod Warszawa to niezla okazja. Jeśli ktoś szuka czegos w okolicach Piaseczna to mogę polecić Dom marzen, wlasnie się przymierzam, żeby od nich mieszkanie kupic i jak na razie wszystko na plus
maximm

A ja myślę że najlepiej jest zamieszkać w Warszawie w miarę blisko centrum, na przykład na Mokotowie. Buduje się tam osiedle Bartycka 49 Apartamenty, jest położone w spokojnej otoczonej zielenią okolicy.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja