Forum

Inne - Inne

Moczenie nocne

Dorka296

Faktycznie wzięłam w DOZ próbki dla babci i znaleźliśmy odpowiedni rozmiar. 

Muri225

Czyli nadal można wziąć w doz próbki? Fajnie, bo również potrzebuje wkładek dla babci a totalnie nie wiem jakie wybrać. 

Avocado
Muri225 napisał:

Czyli nadal można wziąć w doz próbki? Fajnie, bo również potrzebuje wkładek dla babci a totalnie nie wiem jakie wybrać. 

Tak można. W naszym dozie próbki bez problemu są dostępne na standzie, widoczne zaraz przy wejściu. W razie co zawsze możesz dopytać, poprosić farmaceutkę :)

Kalka89

Fakt, też brałam takie próbki wkładek dla babci, nie wiedzieliśmy jaki rozmiar wybrać i żeby nie kupować w ciemno, Pani w DOZ zaproponowała próbki. 

Rameda

Jak dla mnie przy problemie moczenia nocnego takie śroki to tylko na poprawienie komfortu. Warto poczytać o moczeniu nocnym dzieci bo taki problem dotyczy około 3000 tysięcy dzieci w różnym wieku. Na stronie suchy poranek można poczytać o tym problemie i znaleść pomoc. 

kropka88
Kalka89 napisał:

Fakt, też brałam takie próbki wkładek dla babci, nie wiedzieliśmy jaki rozmiar wybrać i żeby nie kupować w ciemno, Pani w DOZ zaproponowała próbki. 

A czy takie środki są refundowane? czy farmaceutka w doz będzie w stanie pomóc taką refundację uzyskać? 

Rameda

Na pewno warto powiedzieć głośno, że moczenie nocne to przypadłość którą trzeba skonsultować z lekarzem. Niestety ale mało kiedy samo przechodzi. Warto zrobić badania, żeby wykluczyć inne choroby. Na stronie suchyporanek.pl jest to opisane. 

Muri225
kropka88 napisał:
Kalka89 napisał:

A czy takie środki są refundowane? czy farmaceutka w doz będzie w stanie pomóc taką refundację uzyskać? 

Myślę, że musisz pytać lekarza, ale na stronie dozu jest też dużo informacji.

Ewka90

Nadal można wziąć darmowe próbki, wczoraj skorzystała moja babcia i otrzymała w doz bez problemu. 

Lechoslaw84

Myślę, że to jest przypadłość bardzo małych dzieci. 

Rameda
Lechoslaw84 napisał:

Myślę, że to jest przypadłość bardzo małych dzieci. 

Problem moczenia nocnego dotyczy około 300 tys. dzieci w wieku od 5 do 18 lat, więc to nie problem bardzo małych dzieci. 

XxJANUSHxX

Szczerze mówiąć to jest ciężki temat. Tutaj będzie potrzebna pomoc lekarza specjalisty :) 

a_gatka

Rameda a skąd znasz takie dane?

Anulaa23

W pierwszej kolejności powinniście dojść do tego, jaka jest przyczyna tego problemu. Być może wszystko siedzi w głowie, więc warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i tam podjąć leczenie. Myślę, że w ten sposób będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z tym wyzwaniem. 

Odpowiedz w temacie

Moczenie nocne

Edytuj wypowiedź

Moczenie nocne

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja