Forum

Inne - Inne

Moje złe doświadczenia związane ze sklepem internetowym Sandow

Mariola111

W Opolu jest sklep internetowy Sandow, który przysyła towar niezgodny z opisem i przedstawianymi zdjęciami. Otrzymałam zamówiony stół z krzesłami gdzie krzesła są jasne a stół ma ciemniejszy blat, zaś nogi są jasne. Nie wygląda to jak komplet, choć taki zamawiałam. Przestrzegam przed kupnem w tym sklepie.

decoland

Mariola111 w każdym sklepie masz prawo w ciągu 10 dni zwrócić towar bez podawania przyczyny. Też prowadzę sklep internetowy http://www.artpo.eu i się z tym liczę. Nie ukrywam, że jest to frustrujące jak klient zwraca towar, bo nie doczytał, że figura ma 120 cm , a nie 150, a tak się zdarzyło, ale towar przyjąłem bez żadnego sprzeciwu. Zwroty towarów w sklepach internetowych to codzienność, ja na szczęście mam ich mało, ale każdy szanujący się sklep musi z tym się liczyć. Jeśli będziesz miała problemy możesz zwrócić się do Rzecznika Praw Konsumenta. Pozdrawiam i życzę załatwienia sprawy.

anka321

Dlatego zanim zdecyduje sie zamówić coś w sklepie internetowym muszę mieć 100% pewność że jest on sprawdzony i nie ma się co obawiać zakupów. Dziwię się że nie zrobiłaś zwrotu. Tak jak pisała koleżanka wyżej praktycznie wszędzie jest możliwość zwrotu w ciągu 10 dni. Jak nie mieli tego w regulaminie, to rzeczywiście nie ma podchodzą do klienta profesjonalnie. Z drugiej jednak strony może to wynik zwykłej pomyłki. Przecież każdemu może się zdarzyć :)

zniwiara

z twojego opisu Mariola111 mam wogóle wątpliwość czy się z tym sklepem kontaktowałaś w celu wyjaśnienia sytuacji ?

sandow

witam Państwa - odnalazłem ww. skargę po trzech latach od wpisu - od tamtego czasu minęło sporo czasu - być może wogóle ww. sprawa nie była zgłaszana do rozpatrzenia, a na pewno nie pamiętam jej. W między czasie były już jakieś zwroty towaru, tego nie da się uniknąć prowadząc sprzedaż - ale aby zapewnić Państwa iż działamy jak najbardziej rzetelnie (czyli że przyjmujemy zwracany towar zgodnie z przepisami i rozpatrujemy uzasadnione reklamacje) zapraszam do zapoznania się z naszymi opiniami tutaj --->>> link -->> http://allegro.pl/show_user.php?uid=4711894 - myślę że to rozwieje wszelkie wątpliwości. pzdr.

Joga17

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Ja kupiłam stół z krzesłami i wszystko do siebie pasowało. Obsługa sklepu jak i towar są na najwyższym poziomie.

Mariola111 napisał:

W Opolu jest sklep internetowy Sandow, który przysyła towar niezgodny z opisem i przedstawianymi zdjęciami. Otrzymałam zamówiony stół z krzesłami gdzie krzesła są jasne a stół ma ciemniejszy blat, zaś nogi są jasne. Nie wygląda to jak komplet, choć taki zamawiałam. Przestrzegam przed kupnem w tym sklepie.

kreatorDAMIAN

że tak powiem, zostaje tylko modlitwa https://piesni-religijne.pl/modlitwy/wyznanie-wiary-sklad-apostolski/ - powodzonka :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja