Forum

Inne - Inne

niedrogi telefon?

ddderekor

Padł mi telefon, poszukuję czegoś niedrogiego z androidem i w miarę aparatem, co polecacie?

arahja

Ja polecam się jednak zastanowić nad iphonem :) Taki telefon o wiele dłużej działa na dobrym poziomie - a mam doświadczenie z wieloma modelami. Tutaj są iphony w bardzo dobrych cenach -https://www.skynet.pl/category/apple-smartfony myślę, że to byłaby dobra decyzja ;) 

Avocado

Niekoniecznie się z tym zgodzę, przede wszystkim - na pewno nie jest to telefon budżetowy. A po drugie, nie spełnia też drugiego warunku, o którym wspomina autor - nie działa na androidzie :) Ze swojej strony mogę olecić Alcatel, model 1S (2020) Cena poniżej 500zł, do tego naprawdę fajny aparat i nawet płatności NFC.

Straho

Kojarzę Alcatele, ten model 1s z 2020 roku, o którym piszesz to ten co ma 3GB razmu i wbudowanej pamięci 32GB?

adamwesler11

Pomyślałem również o zakupie niedrogiego telefonu, ale pomyślałem, że lepiej będzie kupić naprawdę dobry telefon, który będzie trwał przez wiele lat. Postanowiłem wygrać pieniądze w kasynach online. Ogólnie rzecz biorąc, w takich grach można normalnie zarabiać, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w takich grach. Ale ​​często używam podpowiedzi w postaci takichhttps://zarabiajjakkrol.pl artykułów

ddderekor

zaciekawiliście mnie tym alcatelem, patrzyłem cenę to jak najbardziej akceptowalna dla mnie, jak zdjęcia robi?

Avocado

Wiesz co, ten model ma naprawdę świetny, jak na tę cenę aparat. Moim zdaniem tak dobrych zdjęć (nawet w ciemności) na pewno nie zrobisz innym smartfonem z tej samej półki cenowej :)

ddderekor

telefon kupiony, w końcu wybrałem alcatela ale wersję 3L 2020, bardzo fajnei się go używa, wszystko działa płynnie, zdjęcia ok, dziecko pożycza do lekcji online i też śmiga

Rameda

Czy ten Alcatel 3L też ma NFC i tyle funkcji co 1S?  

Avocado
Jeśli mówimy o 3L 2020, to nawet więcej, bo to jest model z nieco wyższej półki (chociaż nadal budżetowy). Ma NFC, jest wart swojej ceny, widziałam efekty zdjęć makro, jakie można zrobić za jego pomocą, kurcze, robi wrażenie.
Rameda

Trochę o 3L Alcatel poczytałam i poza NFC ma też kilka innych plusów: 8 rdzeniowy procesor, android 10, 16 mln kolorów IPS, 4000 mAh. 

yaska

Mam go i polecam. Mój mąż ma flagowy model pewniej znanej marki, a zdjęcia robią naprawdę podobne. Więc jesli na tym Ci zalezy to 3L 2020 jak najbardziej polecam.

Rameda
yaska napisał:

Mam go i polecam. Mój mąż ma flagowy model pewniej znanej marki, a zdjęcia robią naprawdę podobne. Więc jesli na tym Ci zalezy to 3L 2020 jak najbardziej polecam.

Ile on ma aparatów i jakiej są rozdzielczości? 

yaska
Rameda napisał:
yaska napisał:

Ile on ma aparatów i jakiej są rozdzielczości? 

Ma 3 aparaty, z tego co widzę to 48 + 5 + 2 MPix

Straho
yaska napisał:

czyli ten alcatel 3l ma lepszy aparat od 1s, z tego co wiem to alcatel 1s 2020 ma też trzy aparaty, ale chyba nie z takimi parametrami. lubię robić zdjęcia telefonem tak sie składa, czyli dla zdjęć rekomedowałabyś ten?

Odpowiedz w temacie

niedrogi telefon?

Edytuj wypowiedź

niedrogi telefon?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja