Forum

Inne - Podróże

Nietypowa Azja

Renata33

W tym roku chciałabym Azję obrać jako swój wakacyjny kierunek wyjazdu. Szukam ciekawych propozycji i podpowiedzi gdzie warto się wybrać i co zobaczyć?

Lenka33

Azja to bardzo ciekawy kierunek.Też myślę o tym,żeby w końcu zwiedzić tą cześć świata.Europę zjeździliśmy chyba całą,ale do Azji jeszcze nie dotarliśmy.Moi znajomi byli w Kazachstanie,a w tym roku planują wyjazd do Uzbekistanu.Może też wybierzemy się z nimi,bo z Kazachstanu wrócili zachwyceni.

MartynaZa
Lenka33 napisał:

Azja to bardzo ciekawy kierunek.Też myślę o tym,żeby w końcu zwiedzić tą cześć świata.Europę zjeździliśmy chyba całą,ale do Azji jeszcze nie dotarliśmy.Moi znajomi byli w Kazachstanie,a w tym roku planują wyjazd do Uzbekistanu.Może też wybierzemy się z nimi,bo z Kazachstanu wrócili zachwyceni.

Tylko pozazdrościć. Europę to łatwo w miarę samodzielnie zwiedzać ale niektóre miejsca w Azji to już chyba lepiej z biurem. Kazachstan czy też Uzbekistan to bardzo odległe kierunki i raczej mało popularne. Baza noclegowa raczej dużo ubozsza niż u nas. Nie wątpię, że jest co zwiedać, ale sama bym nie zaryzykowała. Tylko z biurem w takie miejsca.

Sylva
MartynaZa napisał:
Lenka33 napisał:

Tylko pozazdrościć. Europę to łatwo w miarę samodzielnie zwiedzać ale niektóre miejsca w Azji to już chyba lepiej z biurem. Kazachstan czy też Uzbekistan to bardzo odległe kierunki i raczej mało popularne. Baza noclegowa raczej dużo ubozsza niż u nas. Nie wątpię, że jest co zwiedać, ale sama bym nie zaryzykowała. Tylko z biurem w takie miejsca.

To, że baza noclegowa uboga to raczej nie jest problemem. Zawsze wtedy można mieszkać bliżej lokalsów ;) albo, jak to ma zorganizowane Wytwórnia Wypraw, śpi się w jurtach. Chociaż to u nich atrakcja i tylko przez kilka dni, no ale zawsze.

SaraS

Bardzo egzotyczny kierunek, że tak powiem. Kazachstan i Uzbekistan to dość ciekawe kierunki i raczej mało popularne. Na pewno to co zobaczycie, to będzie coś zupełnie innego niż w europie. Sama musze sie przyjrzeć tej wycieczce z Wytwórrni Wypraw, bo intryguje taki kierrunek.

Arthuros

Fajne. Na pewno nie jest to wyjazd w tradycyjnej formie. Widziałem u nich na stronie, że nawet jakiś fragment wycieczki jest terenówkami. Fajnie to sobie w Wytwórni wymyślili. Niezła atrakcja.

maximm

Do Azji mam zamiar wybrać się w przyszłym roku, tym razem byłam między innymi w Anglii i oglądałam Stonehenge czyli najsłynniejszą budowlę zabytkową z piaskowca http://intbau.eu/historyczne-budowle-piaskowca/ ,która robi niesamowite wrażenie

kocikot

Podczas podróży po Azji wiele się nauczyłam, ale najwięcej dała mi Japonia. Przywiozłam z niej wspaniałe wspomnienia, dużo lekcji życia i chyba najlepszą herbatę na świecie - matchę. Zielona herbata matcha to skarbnica witalności, którą każdy powinien spróbować, stosować i uwielbiać - przynajmniej moim zdaniem. Niestety, skończyła mi się ta, którą przywiozłam z podróży, ale udało mi się znaleźć sklep z naprawdę dobrymi produktami, którym teraz się z wami dzielę: https://coteca.pl/herbata-zielona/369-1337-herbata-zielona-japonska-matcha-4009636364025.html#/59-waga_herbat-50g

Odpowiedz w temacie

Nietypowa Azja

Edytuj wypowiedź

Nietypowa Azja

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja