Forum

Inne - Inne

Oczyszczacz powietrza

Bogdaneczek22

Jaka jest cena takiego oczyszczacza? 

drewniana_belka

Pewnie zależeć będzie od producenta i danego urządzenia. Sprawdź w sklepach.

skitles

Jeśli chodzi o oczyszczacz Coway to ceny są tak mniej więcej od 1300zł co nie jest wygórowaną kwotą. I eksploatacja jest bardzo tania, na rok tak sobie obliczyłam wychodzi jakieś 150zł. Przy tych tanich, z reguły chińskich modelach, dużo drożej użytkowanie wyniesie bo tam to filtry co chwilę trzeba wymieniać a to już duży koszt

Domator38

Warto się dobrze zastanowić nad tym, czy macie na tyle czyste powietrze, by móc unikać takich oczyszczaczy. Niestety, ale w kraju mamy tak duży problem ze smogiem, że każdego z nas to dotyczy. W http://smogowicze.pl/ możecie znaleźć na ten temat więcej informacji. Powinniście podejść do tego tematu na poważnie. 

Jabuszkowa

Ja się zastanawiam nad oczyszczaczem Pure A9 podoba mi się wizualnie a to też ważne bo będzie stał w salonie, a producent też zapewnia, że cicho pracuje, macie jakieś zdanie na jego temat?

Ewcia221
Jabuszkowa napisał:

Ja się zastanawiam nad oczyszczaczem Pure A9 podoba mi się wizualnie a to też ważne bo będzie stał w salonie, a producent też zapewnia, że cicho pracuje, macie jakieś zdanie na jego temat?

Mam Pure A9 i bardzo go polecam. Jest cichy oraz stale mierzy jakość powietrza w pomieszczeniach i dostosowuje parametry pracy. Sprzęt działa bardzo dobrze, powietrze w mieszkaniu jest przyjemne i żadnemu z domowników nie dolega już kaszel.

Hermanos

Cześć. Oczyszczacz przydajesie jak najbardzije, nie tylko alergikom. Niestety Polskie miasta są w czołówce najbardziej zanieczyszczonych Europie. Na oficjalnej stornie Inspekcji Ochrony Środowiska, codziennie są udpadtowane dane i wygląda to kiepsko.
Jak zamontujesz oczyszczacz to zobaczysz różnice. Oczyszczacza to nie tylko usuwanie smogu, usuwa też różne drobnoustroje i alergeny. Darujcie sobie Chiśkie urządzenia za 400PLN jeśli na prawdę chcecie cokolwiek zmienić. Dobry oczyszczacz z dobrym filtrem zaczyna się od jakiś 800PLN ale trzeba dobrać do wielkości pomieszczenia itp. Ważne tez żeby sprzęt miał jak najlepsze filtry. Tu jest dobra, angielska marka i można poczytać jaki sprzęt dobrać. https://meacopolska.pl/kategoria-produktow/oczyszczacze-powietrza/ Plus tak jak pisali inni. Wszyscy powinniśmy się też starać o ogólne zmniejszenie smogu w miastach. My samochód używamy tylko na dalsze wypady. Na co dzień rower albo komunikacja miejska.
Pozdrowienia

Rameda

Na pewno nie hałasuje i nie przeszkadza zwierzakom. Mam A9 electroluxa i mam kota. Jeden drugiemu nie przeszkadza :)

Marta235

A z tego co słyszałam to własnie ten oczyszczacz od Electroluxa nie wytwarza dźwięków nieprzyjemnych dla zwierząt więc ogromny plus. 

Rameda

No już jak kot nie odczuwa to na pewno nie wytwarza dzwięków nieprzyjemnych :) Swoją drogą róznica w powietrzu jest ogromna więc jak planujesz oczyszczacz śmiało bierz ten electroluxa.

Patrycjuszka29

Moim zdaniem warto zainwestować i oddychać czystym powietrzem, ja kupiłam Pure A9 od Electroluxa, sam sprawdza jakoś powietrza, jest bezpieczny dla zwierząta a to duży plus. 

ALfrediNio

Nigdy nie używałem takiego sprzętu. 

Natka89

Też polecam Pure A9, sam sprawdza jakość powietrza, bezpieczny dla zwierząt, ładnie wygląda. Spełnia wszystkie moje wymagania, moje samopoczucie również znacznie się poprawiło. 

Agusia55

Długo szukałam dobrego dla mnie oczyszczacza i w końcu się zdecydowałam na Pure A9. Bardzo cenię sobie electroluxa za jakość więc postanowiłam dokonać zakupu. Ani trochę się nie zawiodłam. Sprzęt pracuje bardzo cicho, a w domu praktycznie od razu było czuć różnice w powietrzu. Według mnie design urządzenia jest bardzo ładny, więc wpasuje się do większości domów.

Ania000

Ja od kilku miesięcy używam Pure A9. Jakość powietrza w domu znacznie się polepszyła. Jestem alergiczką i sprzęt naprawdę mi pomaga.

Rameda

A w domach o jakiej powierzchni pure A9 używacie? 

MikaS

U mnie jest około 100 metrów kwadratowych w mieszkaniu i daje rade bez problemu. 

quato

Coś takiego http://normotech.pl/normosfera/ ? Wzbogaca powietrze może nie oczyszcza, ale naprawdę robi różnicę.

DamianeCzKoO

Wydaje mi się, że to jest dobry pomysł na okres zimowy :) 

Rameda
MikaS napisał:

U mnie jest około 100 metrów kwadratowych w mieszkaniu i daje rade bez problemu. 

Z tego co pamiętam jest do pomieszczeń do 130 m2. Ale ma też specjalny system AirSurround, który został zaprojektowany tak, aby docierać do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

Odpowiedz w temacie

Oczyszczacz powietrza

Edytuj wypowiedź

Oczyszczacz powietrza

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja