Forum

Inne - Inne

Odkurzacz z workiem czy bez

MiraSzkielko

Mój stary odkurzacz padł i zastanawiam się nad kupnem nowego. Dotychczas korzystałam z workowych, ale worki szybko się przepełniały, czasem pękały. Czy może nowoczesne odkurzacze mają jakieś lepsze te worki? Mój pamiętał czasu jak Ich Troje było na topie ;) Pomyślałam też o tym z pojemnikiem, ale na myśl o opróżnianiu go chce mi się kichać. Co proponujecie?

Muszunia

ja mam bezworkowy odkurzacz z Philipsa i jestem z niego bardzo zadowolona. Nigdy już nie wrócę do odkurzacza z workami.

MiraSzkielko

Jednak padło na odkurzacz z workiem. Znalazłam model od Haersona - Numatic Henry HVR200. W przepełnionym workiem raczej nie będę mieć problemu, bo teraz mam worek na około 9l, a nie trzy. Oprócz namalowanych oczek urzekło mnie też to, że w końcu mam coś z długim kablem i mogę całe piętro objechać podłączając się w korytarzu. Ledwo 3 razy odkurzałam, a już czuję jak komfort pracy się polepszył. Polecam : )

Muszunia

ja mam odkurzacz bezworkowy i jestem z niego bardzo zadowolona.

darion
Ja u siebie mam odkurzacz, który posiada zbiornik z wodą i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wam zajrzeć na stronę http://rainbowwarszawa.pl/rainbow-black/#3 Tam znajdziecie fajne odkurzacze marki Rainbow.
janmatejko

Ogólnie jeśli chodzi o odkurzacze to moim zdaniem warto postawić na coś nieco lepszego. Ja polecam sprzet z tej strony - https://sklep.bissell.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-parowe/, bo jest wysokiej jakości i spełnia wszelkie oczekiwania.

Rameda

U mnie jest odkurzacz pionywy Pure F9 od Electroluxa. Zajmuje niewiele miejsca, jedno naładowanie starcza mi na cały dom, jest zwrotny i wszedzie się dostanie. Od siebie mogę go polecić i do mieszkania i do dużego domu.

a_gatka

Bez, za to z dobrym filtrowaniem, poręczny i cichy np. electrolux pure c9.

noe34

A co powiesz na nowoczesny odkurzacz automatyczny, który wyręczyłby Cię w sprzątaniu? Moja żona co miesiąc zadawała mi to pytanie ;) Stwierdziłem czemu nie. Mieszkamy w domku jednorodzinnym, więc powierzchnia spora. Kupiliśmy teslę robostar IQ500 http://4robotics.com.pl/tesla/ Sprawdza się dobrze, nie trzeba po nim poprawiać. A do tego myje podłogę. Widziałem, że firma ma różne modele, także każdy można znaleźć coś dla siebie.

E_korek

Wymiana worka nie jest przyjemna, zaraz kicham i łzawią mi oczy. Jako alergik doceniam iRobota i7+ ze stacją clean base, która przechwytuje wszelkie nieczystości z odkurzania, a opróżnia się ją raz na kilka tygodni.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja