Forum

Inne - Inne

Odkurzacz z workiem czy bez

Jabuszkowa

Ja też wole takie z workiem, uważam, że lepiej sprzątają, a ten Pure D8 jest dostępny w sklepach stacjonarnych, chętnie bym go obejrzała.

Mxrta

Ja używam odkurzacza Pure D8 i uważam że jest to najlepszy odkurzacz jaki miałam. Jest bardzo cichy, lecz mimo to wciąga każdy kurz. Radzi sobie na dywanie jak i na zwykłych deskach oraz jest wygodny w użytkowaniu

Muri225

On ma chyba jakiś specjalny filtr, prawda? Poza tym pytanie czy jest wygodny w użytkowaniu i czy jest bardzo głośny? 

Mxrta
Muri225 napisał:

On ma chyba jakiś specjalny filtr, prawda? Poza tym pytanie czy jest wygodny w użytkowaniu i czy jest bardzo głośny? 

Ma filtr, więc jest idealny dla alergików. Nigdy nie miałam tak cichego odkurzacza jak ten! Jest naprawdę świetny i przyjemny w użytkowaniu.

Dorka296
Mxrta napisał:

Ja używam odkurzacza Pure D8 i uważam że jest to najlepszy odkurzacz jaki miałam. Jest bardzo cichy, lecz mimo to wciąga każdy kurz. Radzi sobie na dywanie jak i na zwykłych deskach oraz jest wygodny w użytkowaniu

A jak z jego głośnością? No i czy jest poręczny i lekki? 

Oliwia556

Mam odkurzacz Pure Q9 i uważam, że jest najlepszy. Bez worka, nie ma kabla- nic się nie plącze, jest lekki więc bez problemu mogę nim manewrować, płaska szczotka pozwala na odkurzenie pod meblami. 

MikaS
Oliwia556 napisał:

Mam odkurzacz Pure Q9 i uważam, że jest najlepszy. Bez worka, nie ma kabla- nic się nie plącze, jest lekki więc bez problemu mogę nim manewrować, płaska szczotka pozwala na odkurzenie pod meblami. 

A jak z filtrami w tym odkurzaczu? 

Ewka90

Filtr jest porządny nie przepuszcza nawet najmniejszych alergenów, nie trzeba wymieniać jakoś często, nie są drogie. 

Marta235

Dzięki dziewczyny, właśnie szukałam i wydaje mi się, że znalazłam odpowiedni odkurzacz od Electroluxa, mam dziecko alergika więc kwestia filtrów jest ważna. 

Rameda
Ewka90 napisał:

Filtr jest porządny nie przepuszcza nawet najmniejszych alergenów, nie trzeba wymieniać jakoś często, nie są drogie. 

Gdzieś pisałam, bo zamawiałam i kosztuje 32zł. Ale wymieniłam po roku uzytkowania i tylko dlatego, że wydawało mi się, że już wypada. 

Patrycjuszka29

To faktycznie nie jest duża cena, mi zależy żeby odkurzacz łapał wszystkie alergeny, musze zobaczyć na ten model od Electroluxa. 

Natka89

Dla mnie też zdecydowanie bez worka, mam ten Pure Q9 i uważam, że jest świetny, wymienne końcówki bardzo ułatwiają sprzątanie.

Agusia55

Ja w domu odkurzam Pure Q9 i jestem zadowolona. Jest idealny aby posprzątać każdą część domu. Cichy, lekki i poręczny. Jako alergiczka mogę za niego ręczyć.

Wiktoriia

Używam Pure Q9 i sprawuje się świetnie. Wymienne końcówki mega ułatwiają sprzątanie. Brak kabla i to jaki poręczny jest ten odkurzacz ułatwia mi sprzątnie w domu.

Patrycjuszka29

Znalazłam model od Electroluxa właśnie dla alergików to pionowy Ergorapido Allergy ma specjalna turboszczotka Bed Pro zaprojektowana z myślą o alergikach, podświetlenia więc widać każdy kurz, poza tym nim można sprzątać kanapę czy meble tam gdzie ten kurz również się osadza.

Rameda
Patrycjuszka29 napisał:

Znalazłam model od Electroluxa właśnie dla alergików to pionowy Ergorapido Allergy ma specjalna turboszczotka Bed Pro zaprojektowana z myślą o alergikach, podświetlenia więc widać każdy kurz, poza tym nim można sprzątać kanapę czy meble tam gdzie ten kurz również się osadza.

Czy to jest ten odkurzacz który ma w szczotce światło UV? Genialnie to się musi sprawdzać. Zamówiłaś czy kupowałaś stacjonarnie?

kropka88

Też właśnie słyszałam o tym z podświetlaną szczotką, sama jestem ciekawa jak to działa i czy faktycznie jest lepszy dla alergików. 

TenKsawery

Ja używam odkurzacza bez worka. 

Ewka90

Dokładnie odkurzacze bez worka są najlepsze, a te Electrolxa mają dobre filtry i łapią każdy najmniejszy kurz, nie wymieniłabym na inny odkurzacz.

Rameda

A czy ktoś z was ma Electrolux Well Q7 lub Well Q8? Szukam opinni. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja