Forum

Inne - Inne

Odszkodowanie

Posty: 2
Ona1

Witam. W miesiącu sierpniu 2012 r. zalaniu uległo moje mieszkanie w bloku na skutek awarii instalacji centralnego ogrzewania u sąsiada mieszkającego powyżej. Uszkodzeniu uległ zawór przy kaloryferze. Zarówno w moim mieszkaniu jak również u sąsiada nikogo nie było, więc woda lała się ok 3 godzin zanim zareagowała sąsiadka mieszkająca poniżej. W związku z powyższym szkody były bardzo duże: zniszczone sufity, ściany, podłogi, meble itp. Więc zaczęłam domagać się odszkodowania. Natrafiłam na stronę www.pomocni.org.pl i otrzymałam należną mi pomoc. Pozdrawiam.

Posty: 196
astalawista1987

Dobrze wiedzieć :) sama słyszałam, że kancelaria odszkodowawcza Pionier też działa w tym zakresie i działa naprawdę profesjonalnie, głównie dzięki zespołowi biegłych, prawników, adwokatów i radców prawnych czy licencjonowanych rzeczoznawców. Warto poznać więcej informacji o nich: http://kancelaria-pionier.pl/oferta

Posty: 25
Miroq

Moja siostra dostała odszkodowanie dzięki kancelarii http://www.ad-rem.net.pl/ :) Chodziło o podobną sprawę. Zalało mieszkanie nie z jej winy, a pieniążków nikt nie chciał wypłacić.

Posty: 11
l92

Ja polecam Competo - mają doświadczonych prawników, przejrzyste zasady współpracy i oferują kompleksową obsługę. Specjalizują się w odszkodowaniach powypadkowych w Lublinie.

Posty: 318
kapi5

Tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/120686 można sobie poczytać opinie o EuCO. Firma naprawdę rewelacyjna i to pod każdym względem. Klienci ich cenią i to bardzo.

Posty: 16
Szaraa

Adwokatem godnym polecenia jest Paweł Odolecki , prowadzi kancelarię w Ełku -http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Przyjmuje klientów z całej Polski i specjalizuje się m.in. w prawie cywilny (a odszkodowanie to właśnie sprawa z tego zakresu). Prowadzi zarówno proste sprawy, jak i te skomplikowane i długotrwałe. Ma doświadczenie i wiedzę, potrzebną do kompleksowej pomocy klientowi. Jego kancelaria współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym, komornikami sądowymi a nawet biurem detektywistycznym.

Posty: 89
syla5

Po wypadkach w UK ciężko jest odzyskać odszkodowanie. Nie warto się jednak poddawać. Trzeba walczyć o należne pieniedze. Można to oczywiście zrobić przy pomocy firmy odszkodowawczej. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na jedną z nich. Na tej stronie można też znaleźć wiele ciekawych i praktycznych informacji.

Posty: 4
Elephe99

O odszkodowanie trzeba swoje walczyć

Posty: 196
MagdaG
Co do odszkodowania to ja w tym względzie korzystałam z pomocy adwokata a konkretnie pani adwokat Magdaleny Musiał z Chorzowa. http://www.magdalenamusial.pl/ Świetna, skuteczna prawnik, z fantastycznym podejściem do klientów. Bardzo zaangażowana w sprawę, dzięki niej mniej się stresowałam sprawą i uzyskałam należyte odszkodowanie.
Posty: 33
Magierak

Także miałem bardzo podobną sytuację z awarią sieci wodociągowej w mieszkaniu podczas naszej nieobecności. Zwróciliśmy się wówczas po pomoc do firmy Common Business http://cbgrupa.pl/info/35/Szkody-majatkowe.html , która pomogła nam w wyegzekwowaniu należnego odszkodowania. Bardzo dbają o pozytywne doprowadzenie sprawy i należne wynagrodzenie pobierają w zależności od uzyskanych efektów.

Posty: 33
fanfan

Szczerze polecam kancelarię prawną eventum. Prawnicy z tej kancelarii pomagają m. in. uzyskać takie świadczenia, jak: zadośćuczynienie za ból i cierpienie, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych dochodów (zarobków).

Odpowiedz w temacie

Odszkodowanie

Edytuj wypowiedź

Odszkodowanie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.