Forum

Inne - Inne

Opinie o Integrum Management

andziks

Szukam informacji na temat tego zarządcy, a w zasadzie szukam ludzi, którzy mieszkają na osiedlach, które są przez nich administrowane. Czy ktoś z Was może ich zna? Albo może kiedyś mieszkaliście na ich osiedlu? Będziemy wdzięczni za wszelkie info.

Sloonce

Ale co chcesz konkretnie wiedzieć? Moi rodzice mieszają od kilku lat na osiedlu, którym oni zarządzają. To osiedle w Warszawie. Co cię interesuje? Ogólnie ich osiedle wygląda spoko. Nie słyszałem, żeby mieli jakieś problemy.

andziks

Przede wszystkim - jak wygląda kwestia wykonywania zadań? W sensie - składasz wniosek. Kiedy odpowiedź? Kiedy wykonanie zadania w przypadku odpowiedzi pozytywnej? Proszę o jak najwięcej konkretów ;-)

Sloonce

Pytałam. Jeśli dzwonią, to sprawa jest załawiona. Jeśli wysyłają jakieś pismo - to podobnie. A ogólnie to tak, jak pisałam. Nie ma żadnych komplikacji, dużo remontów, wiele prac, sporo się dzieje. Tak więc nie jest tak, że osiedle leży i gnije, a wszystkie sprawy są olewane ;-)

andziks

Właśnie o takie informacje mi chodziło. Dzięki. Udało się pogadać z innymi ludźmi. Niby kontakty internetowe, ale wiarygodne ;-)

jogobellka

Wynajmowałam przez jakiś czas mieszkanie na osiedlu, gdzie administrowali i myślę, że ludzie byli zadowoleni. Ogółem nie było żadnych dziwnych akcji. Myślę, że jak za tą cenę to nawet bardzo dobrze. Najtańsi nie są, ale też nie jacyś drodzy. Moim zdaniem w sam raz. W sumie nawet jeśli miałabym, więcej zapłacić i mieć pewność, że będę miała spokój i wszystko będzie w porządku to też bym się zdcydowała, ale jak mogę mieć to taniej to czemu nie :) polecam integrum menagement

PauliJag

W zasadzie są w porządku. Jeżeli chodzi o komuniakcję to bez zastrzeżeń. Odnoszą się dość szybko do zgłoszeń i jakoś leci. 

agatka321

Nie ma się co martwić. Nie jest to idealny zarządca, ale porządek w papierach będziecie mieć. W zasadzie są dobrze zorganizowani. Czasem ttrzeba poczekać aż coś zrobią, ale ostatecznie zrobione jest zawsze. U mnie sie kiedyś wentylacja zepsuła to już następnego dnia przyszedł pan i sprawdził co tam się stało, że nie działa i naprawił. 

hanna76

Przyznam, że powyższe opinie są dość budujące i uspakające. Z zarządcami to jednak nigdy nie wiadomo i można się przejechać, coś o tym wiem. Może to głupie pytanie, ale przy okazji bym się dowiedziała. Jak dużą wagę przywiązują do zieleni na osiedlach. Ja tak kocham kwiaty :) cieszyłabym się, gdyby osiedle sprawiało wrażenie pięknego ogrodu.

jogobellka

Hanno, zarządca to nie ogrodnik to trzeba rozróżniać, ale mogę cie zapewnić, że na moim osiedlu naprawdę dbają o tą zieleń jak trzeba. Często widać jak się tam krzątają i coś robią. Drzewa, krzewy są przycinane, a i trawę regularnie koszą. Jakieś tam kwiaty też mamy. Chyba nie zwracałam wcześniej na nie jakiejś dużej uwagi. Teraz przez ciebie nie będę mogła przejść bez zerknięcia na nie!

bakh

Integrum to chyba jeden z bardziej znanych zarządców. Z tego co wiem działają w kilu miastach. Ja jestem akurat ze Szczecina i u nas radzą sobie dobrze. Tu też chodzi o podejście do ludzi. Nie ma takiego czegoś, że traktują pracę jak zło konieczne tylko faktycznie rzetelnie rozwiązują zgłaszane problemy bez gadania "ale ta baba spod jedynki znów truje dupe" :D

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja