Forum

Inne - Inne

Organizacja udanej imprezy firmowej

mlodazona

W firmie planujemy w najbliższym czasie zaplanować takie firmowe spotkanie.

Doradzicie w jaki sposob ogarnąc firmowe imprezy? 

Deko

Na ile osób ta impreza?

quato

Noooo może w końcu ktoś skorzysta z mojej sugestii https://www.5zywiolow.com/oferta/organizacja-imprez-firmowych/, bo w pracy mnie nikt nie słucha. : P

tajusta30

No własnie, napisz nam:

Na ile osob jest impreza oraz jaki jest profil osób biorących udział w imprezie bo jednak inna będzie impreza dla starszych kobiet, a inna dla młodszych mężczyzn

Gdzie planujecie zorganizować imprezę

oraz jakie macie na nią fundusze

Zerknij sobie również na tę strone http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe 

Daję Ci tutaj namiar na firmę, która zajmuje się planowaniem imprez firmowych. Powinni doradzić jak to wszystko sensownie ogarnąć. 

martina23

A co powiecie na wyjazdy incentive ? Mnie właśnie najbardziej odpowiada ten rodzaj wyjazdów integracyjnych bo są to najbardziej motywujące firmowe integracje pod słońcem. Są dedykowane najlepszym pracownikom i żeby ich wyróżnić te wycieczki są naprawde wypasione

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja