Forum

Inne - Inne

p0rada prawna

Posty: 3
a126

MOI DRODZY SZUKAM PILNIE DOBREGO RADCY PRAWNEGO , KTÓRY SPECJALIZUJE SIĘ W PRAWIE BUDOWLANYM WIEM OD MECENASA , U KTÓREGO BYŁAM , ŻE TAKICH OSÓB JEST NIEWIELE .MUSI BYĆ TO OSOBA DLA KTÓREJ PRAWO BUDOWLANE NIE MA TAJEMNIC . LICZĘ NA WASZĄ POMOC .

Posty: 56
monikakata

Jeśli potrzebujesz porady prawnej polecam Kancelarię Prawną Teda http://www.teresaloga.pl/

Posty: 499
kreatura

Ja korzystałam ostatnio z pomocy tej kancelarii: http://sps-lawyers.pl/ i byłam bardzo zadowolona z jej usług. Nie wiem wprawdzie jak wygląda w niej kwestia prawa budowlanego, ale można się tego pewnie dowiedzieć, dzwoniąc tam.

Posty: 6
junkers

http://radcaprawnyleszno.pl/ :) lepiej byłoby gdybyś podał lokalizację, która Cię interesuje ;)

Posty: 11
l92

Mogę polecić dobrego adwokata w Lublinie http://www.herbet.com.pl/ W razie rozwodu pomoc tego prawnika jest naprawdę rzetelna i solidna: podział majątku, ale też prawo rodzinne, gospodarcze, karne, cywilne

Posty: 357
werkyz

ja już parę razy konsultowałam się z adwokatem www.piotrbanczyk.pl i mogę polecić z całego serca!

Posty: 144
Trece

Jak jesteście z Krakowa czy okolic, to bardzo polecam panią Justynę Węgrzynowicz - Cichońską z JWC kancelaria. Ma ogomną wiedzę, pomogła mi w ciężkiej sytuacji

Posty: 39
fanfan

też szukam dobrego adwokata

Posty: 207
maximm

Jak szukasz adwokata z Wybrzeża to mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, specjalizuje sie on w prawie rodzinnym i karnym, pomógł już wielu ludziom i ma dobre opinie wśród klientów

Posty: 103
rodan

Problemy gdzie pomoc prawna jest potrzebna są naprawdę różne. Ze swoim kredytem frankowym sama nic bym nie zrobiła, to nawet nie ma o czym mówić. Mogłabym jedynie siedzieć i dalej się zamartwiać. A tak jak zgłosiłam się do Clever Step https://cleverstep.pl/ to zupełnie inna bajka. Najpierw zrobili bezpłatną analizę umowy kredytowej pod kątem klauzul niedozwolonych, to podstawa. A potem podpisałam z nimi umowę na współpracę, doradzają i pomagają krok po kroku. Jestem dobrej myśli, że pomyślnie dla mnie cała sprawa się zakończy.

Posty: 29
zorro93

Niestety, ale kredyt dał się niesamowicie we znaki wszystkim, którzy tak naprawdę mają problemy finansowe. I ja wiem, co to znaczy, dlatego pragnę przypomnieć, że są kancelarie, które pomagają w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. To coś takiego co może nas wyratować. Zapytajcie tej kancelarii https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ , na pewno wam pomoże.

Odpowiedz w temacie

p0rada prawna

Edytuj wypowiedź

p0rada prawna

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.