Forum

Inne - Inne

Podnośnik koszowy Kraków

Posty: 10
EHCpogotowieWysokosciowe

Na Twojej drodze stanął problem na wysokości? Zadzwoń do nas! Pomożemy. :) Można się z nami bezpośrednio kontaktować pod numerem telefonu +48 502 602 577 lub adresem email: biuro@ehc-krakow.pl. Świadczymy usługi: - wynajem podnośnika koszowego (Kraków i okolice) H - 22 m , H - 27 m i H - 45 m - usługi wysokościowe Zapraszamy! :)

Posty: 1
mariusz1981

Już kiedyś korzystałem z Panów oferty w Krakowie i serdecznie polecam, a jeśli chodzi o Łódź to z czystym sercem mogę zaproponować chłopaków z http://margo-podnosniki.pl , ale mają chyba odrobine mniejszy sprzęt niż Panowie z Krakowa :)

Posty: 3
andreokz

Witm. Jeśli ktoś by szukał podnośnika koszowego - zwyżki do wynajęcia w okolicy Wielunia to plecam: https://www.kalemba.pl/wynajem-wypozyczalnia-podnosnika-koszowego-uslugi-podestem/

Posty: 22
Testo

Nigdy nie wiadomo kiedy będziemy musieli skorzystać z usług specjalistów. Posiadając dom jednorodzinny zawsze znajdzie się wiele prac do wykonania na wysokości. A szczególnie jak to nie jest nowy dom. Najczęstszym problemem z jakim możemy się spotkać są prace dekarskie czy też czyszczenie rynien. Nie zawsze jesteśmy w stanie to zrobić we własnym zakresie, a z drugiej strony też nie warto ryzykować własnym zdrowiem. Na szczęście znajdziemy takie usługi jak prace na wysokości kraków -http://www.podnosnik-lacross.pl/uslugi/ Zaoszczędzimy też przy okazji czas ponieważ to bardzo sprawna ekipa.

Odpowiedz w temacie

Podnośnik koszowy Kraków

Edytuj wypowiedź

Podnośnik koszowy Kraków

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.