Forum

Inne - Inne

Pomoc w zarządzaniu firmą - jaka?

karol90

Jak w temacie. Szukamy sposobów na sprawne zarządzanie niewielką firmą (około 10 stanowisk). Zależy nam na odejściu od excela i dokumentów w segregatorach. Proszę o pomysły i wstępne kwoty, jakie trzeba zainwestować.

Darly

Rozumiem, że potrzebujesz programu w stylu ERP Optima dla firm albo coś podobnego? Ciężko mówić o budżecie na samym początku, bo to jest droga od analizy do wdrożenia i tak dalej. Wejdź sobie na stronę firmy http://connecto.pl, która się tym zajmuje od dawna.

Kogutek

Zerknij też na dostępne na rynku CRM-y. Tutaj możesz sobie poczytać o tym narzędziu: https://minicrm.pl/blog/co-to-jest-system-crm/. Ja sama mam w firmie i chwalę sobie, bo znacząco ułatwia organizację pracy. Trzeba tylko wiedzieć "z czym to się je", ale jest mnóstwo bardzo prostych CRM-ów, żeby nie powiedzieć, że wręcz intuicyjnych. Jak już opanujesz i będziesz wiedzieć co i jak, zobaczysz jakie to dobrodziejstwo ;). Pozdrawiam!

aga_

Też sądzę, że CRM dobrze się sprawdzi. Tylko trzeba wybrać odpowiedni, dopasowany do potrzeb i biznesu. No i skoro ma służyć również przechowywaniu dokumentów to musi być bezpieczny i mieć ogromną pojemność na pliki. 

edokumenty

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy eDokumenty, która stworzyła kompleksowy system obiegu dokumentów, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

orbital

W kwestii jakiejkolwiek księgowości i chociażby rozliczania czasu pracy itd, polecam Ci tę firmę: http://www.reset2.pl/oferta-dla-firmy. Korzystamy z ich usług już długi czas i jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam przeglądnąć ofertę i zobaczyć czy akurat coś Ci pasuje ;)

Rais

Najlepiej skorzystać z outsourcingu

a_gatka

Zależy w jakim zakresie. Ja na przykład nie lubię bawić się z tysiącem papierów, porządkami, pilnowaniem ich i fajnie mi się sprawdziła Chmura Faktur, gdzie mogę wystawiać, korygować, bezpiecznie przesyłać, a przede wszystkich przechowywać dokumenty. Próbował ktoś z Was? Mnie się bardzo to narzędzie podoba.

ddderekor

Możesz coś więcej napisać o tej chmurze faktur? Jaki jest tego koszt?

yaska
Z tego, co wiem, chmura jest darmowa. I co więcej nie ma limitów.
a_gatka

Potwierdzam, nic nie kosztuje korzystanie z Chmury Faktur, nie ma limitów wystawiania i przechowywania dokumentów i nie stwierdziłam dotąd żadnych haczyków. :)

ddderekor

Dzięki dziewczyny za info, założyłem sobie konto i już kilkadziesiąt faktur na pewno zrobiłem, łatwiej w ten sposób kontrolować finanse, bo wiem co zapłacone, co czeka, mogę łatwo wysłać przypominajkę że pora zaplacić w koncu

majka100

A jak to działa? DObrze? Nie ma zwiech?

ddderekor

Żadnych zawiech nie zauważyłem ;) załóż sobie konto i sprawdź jak to działa, bo jest to bardzo proste, mi to rozwiązanie bardzo ułatwilo życie i na pewno w koncu mam porządek w fakturach

yaska

Potwierdzam. Nic nie zamula, nie zawiesza się, a korzystam na róznych komputerach i nawet na tablecie.

Marsala

Project managament to bardzo ważna rzecz i należy mieć jej całkowitą swiadomość. W tym celu polecam tę firmę - https://www.mtdc.pl/. Powiedzą Ci jak się wszystkim zająć by było to spójne i dobrze zrobione ;) Pozdrawiam!

drewniana_belka

To chyba będzie zależeć od tego czym się dana firma zajmuje i o jakie rozwiązania chodzi, przecież każda branża może mieć inne zapotrzebowania i możliwości.

tuliusz

Myślę, że dobrym sposobem na poprawę działania firmy, będzie pozbycie się wszelkiej niepotrzebnej papierologii, która często zalega w wielu biurowych szafkach i zajmuje niepotrzebnie miejsce. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju kwitach, wnioskach, rachunkach, nagraniach video i innych dokumentach, które zawierają wrażliwe dane, a minął czas, jaki przewidziany został dla ich ujawnień. Jak się ich pozbyć? Polecam skorzystać z usługi, jaką jest niszczenie dokumentów. Mieszkam w Poznaniu i korzystałem z oferty firmy Sawo http://www.sawo-recykling.pl/niszczenie_dokumentow.html. Z ręką na sercu mogę ich polecić, ponieważ podchodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Z kolei ja mogę spać spokojnie, ponieważ wiem, że papiery nie trafią do osób, które nie zostały przeznaczone do ich odczytu.

Weronika00

Jeśli chcesz zwiększyć wydajność oraz efektywność w zarządzaniu pracownikami, działem sprzedaży, reklamy itd. w swojej firmie to polecam zwrócić uwagę na Ingenes który oferuje m.in CRM, ERP, czy elektroniczny obieg dokumentów. To wszystko składa się na możliwość wygodnej pracy, która przyniesie na pewno dużo lepsze efekty niż robienie wszystkie ręcznie i samodzielnie. Warto iść w innowacje, które mają realny wpływ na funkcjonowanie firmy i sam przekonasz się jak dobre są efekty oraz jak przekłada się to na zyski. 

drewniana_belka

Taka pomoc może przybrać różne formy, reguły nie ma.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja