Forum

Inne - Inne

Praca w Katowicach

Posty: 747
iwonkarak

Witam. Gdzie mogę znaleźć interesujące propozycje zatrudnienia w tym mieście?

Posty: 520
traczka

Zerknij sobie na portal GoWork: http://www.gowork.pl/praca/katowice;l - znajdziesz na nim bardzo wiele interesujących ofert pracy w tym mieście tak więc na pewno będzie Ci o wiele łatwiej znaleźć coś dobrego dla siebie, Stanowi on agregator ofert .Czyli w jednym tylko miejscu masz wszystkie oferty pracy ze wszystkich serwisów internetowych. Pojawia się ich w zasadzie coraz więcej ponieważ pracodawcy doceniają to,że właśnie tak najszybciej mogą dotrzeć do młodych pracowników.

Posty: 277
kaspi

Wieskszość ogólnopolskich serwisów z ogłoszeniami o prace ma rejonizację - tzn, ze łatwo mozna wyszukać oferty pracy ze swojego rejonu.

Posty: 69
nosleep

Interesującą pracę? Tzn? :) http://top-ogloszenia.net tutaj są codziennie nowe ogłoszenia może coś wybierzesz dla siebie

Posty: 118
petuniaxx

Moja córka taką na weekendy znalazła na tej stroncehttp://www.gowork.pl/praca/krakow;l Studiuje dziennie i tylko czegoś dodatkowo szukała. Jest zadowolona ze swojego pracodawcy i jakieś konkretne propozycje jej złożył- gdy skończy studia.

Posty: 32
HotDogzIkei

Idź do agencji pracy tymczasowej na dobry start ;)

Posty: 22
majeczka358

uzyj wyszukiwarki i wpisz praca katowice;P zobacz tu lokalne ogłoszenia http://katowicelokalnie.pl/praca albo w większym serwisie prace katowice http://www.praca.owi.pl/slaskie/katowice

Posty: 19
Banoba
Teraz jest o wiele łatwiej i wygodniej pracować w domu, a wielu, którzy zorganizowali konkretną firmę, od dawna jest o tym przekonanych. Taka praca jest o wiele bardziej efektywna i interesująca. Myślę, że wiele osób się z tym zgodzi.
Posty: 21
AlexKafka

Teraz nie jest tak łatwo znaleźć pracowników, jak mogłoby się czasem wydawać. Zawsze miałem szczęście w tym względzie, a ostatnio ogólnie zaoferowali mi świetną i wygodną aplikację rekrutacyjną People Force jest tam wiele przydatnych opcji i jestem pewien, że osoba z dowolnej dziedziny może znaleźć tam wiele przyzwoitych i interesujących rzeczy.

Posty: 414
janmatejko

My szukaliśmy pracowników w Warszawie i pomogła nam w tym firma https://saleshr.pl/agencja-headhunterska-warszawa/. Dzięki nim mogliśmy zatrudnić prawdziwych specjalistów.

Odpowiedz w temacie

Praca w Katowicach

Edytuj wypowiedź

Praca w Katowicach

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.