Forum

Inne - Inne

Prezent dla dziecka

marek420

Macie może jakieś ciekawe pomysły na oryginalny prezent dla synka? :)

AnnaDzik

Patrząc na to co jest dostępne w sklepach to rzeczywiście trudno coś wybrać. Można oczywiście czytać poradniki na temat idealnego prezentu jednak nie będą one pasowały do każdej sytuacji. Moim zdaniem to wszystkie rzeczy związane z elektroniką odpadają na starcie. Jeśli nie przypilnujemy naszych dzieci to mogą się bardzo szybko uzależnić od ich korzystania. Bardziej stawiałabym na ich rozwój intelektualny oraz odkrywanie w sobie nowych umiejętności. Pomyśl sobie ilu znasz ludzi myślących w ten sposób? Podejrzewam, że nie wielu. O wiele więcej frajdy sprawi mu przykładowo zestaw narzedziowy dla dzieci pozwalający na poznanie tajników pracy mechaników i stolarzy. Do wyboru mamy zestaw narzędziowy lub cały warsztat ze stołem i półkami. Po takiej edukacji możesz liczyć na przyszłego fachowca w swojej rodzinie :)

olka43

Sprawdź na stronie z prezentami dla dziecka czy nie ma czegoś ciekawego. Ja zawsze szukam na https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Dziecka i ostatnio znalazłam mnóstwo zabawek dla dzieci i ciuchów dla malucha. Poleciłam ten sklep też cioci i ona kupiła jakieś kolorowanki i skarpetki, były akurat w promocji. Można też poczytać opinie na stronie o produktach, zawsze gwarantują zwrót i darmową wysyłkę

Załącznik
AnetaPowidlo

Wiele będzie zależało od tego jakie mamy priorytety. Jak już wcześniej ktoś zauważył to zbyt dużo rodziców stara się szukać prezentów jakie tylko odciążą ich od roli jaką pełnią. Bo co innego można powiedzieć o dawaniu dziecku komputera w młodym wieku. Moim zdaniem trzeba postawić bardziej ne jego rozwój intelektualny. Takich prezentów znajdziemy całą masę w sieci tylko trzeba korzystać z mniej popularnych poradników zakupowych. Jednym z ważniejszych etapów będzie z pewnością nauka czytania. Wiele dzieci wykazuje zainteresowanie dużo wcześniej jednak trzeba umieć to wychwycić. Moja znajoma kupiła z tej okazji książki do nauki czytania z serii "Czytam sobie" -https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania Są zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych osiągnieć psychologii dlatego też nauka będzie skuteczna i przyjemna. A jak wiadomo nie ma nic lepszego niż połączenie nauki z zabawą :)

beja06

Chociaż moja córeczka ma dopiero roczek to mogę śmiało i stanowczo powiedzieć, że nie zaliczam się do tego typu rodziców, a książeczki czytak jej każdego dnia. Co do prezentów to właśnie zamóiłam jej w luna dream śpiworek, więc bardziej praktyczna rzecz ale uważam, że kolor oraz te uszy zaciekawią ją. Taki śpiworek mogę też wykorzystać jak będzie starsza do zabawy jako matę.

NoraCristian

Hello,

If you want to give gifts to your children so you have many choices like a dress, surprise party.

alex111

Ja mojej zórce z okazji zdobycia swoej pierwszej pracy kupiłam długopis od firmy Parker ze specjalnym grawerem. Zawiałam to na stronie https://salonparker.pl  uważam że to bardzo fajny prezent dla kobiety ale także dla mężczyzny. Sprawdźcie na całą ich ofertę.

sensisylwia

Moim zdaniem super pomysłem będzie hulajnoga albo rower. Ja mojemu chrześniakowi kupiłam na urodziny hulajnogę i miał mega frajdę z niej. Zamawiałam ją na https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Zabawki_Rowerki-i-hulajnogi-1233.html koleżanka, która ma dziecko doradziła mi, abym skorzystała z oferty tego sklepu, gdyż sama zamawia dla dzieci tam zabawki i inne rzeczy. Sprawdź, może to idealny pomysł na prezent? 

Odpowiedz w temacie

Prezent dla dziecka

Edytuj wypowiedź

Prezent dla dziecka

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja