Forum

Inne - Inne

prezent na ślub

Euro_Zakupy_pl

Może sprzęt agd? To moim zdaniem bardzo dobry pomysł na ślubny prezent,jeżeli chcemy dać coś innego niż standardowa koperta z pieniędzmi,np: porządny ekspres do kawy :) www.Euro-Zakupy.pl

nelka11

A polecicie coś do max 200 zł dla koleżanki z pracy? 

mlodazona

Moje propozycje

Komplet porządnych ręczników, bo ręcznikow nigdy nie za wiele

Komplet filiżanek

Komplet obiadowy

Ewentualnie zestaw do otwierania wina (w sieci na pewno dostaniesz ładne i ekskluzywne komplety)

Na tej stronie jest wpis na blogu o tym jakie prezenty warto jest podarować:

https://home-sklep.pl/blog/top-7-pomyslow-na-prezent-slubny

Sama osobiscie byłabym bardzo zadowolona z takiego kosza piknikowego:

Sylwii10

Moim zdaniem jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent ślubny, luksusowa zastawa stołowa, taka jak chociażby te dostępne w Złoty Widelec będzie idealnym wyborem. Dostępne tutaj naczynia, jak również sztućce cechuje bardzo ciekawa stylistyka, a co więcej są one wykonane bardzo starannie i pięknie się prezentują.

majka100

pościel dobra myśl :) dość praktyczny prezent :)

nelka11

Zestaw piknikowy super, jednak jeśli rzeczywiście osoby, którym chcecie to podarować wyjeżdżają na wycieczki. Jesli jednak są domownikami, nie wiem czy będą często ten zestaw wyciągali.

Moim zdaniem najlepsza opcja jest po prostu podarowanie pieniędzy. A nie silenie sie na oryginalność i wymyślanie materialnych prezentów (obecnie większość osób decyduje się na kopertę).

Jeśli chcecie sprezentować coś oryginalnego i pamiątkowego, polecam kartkę z personalizacją:

https://www.twojakartka.pl/slub/

Jak tutaj:

monika2508

Zobacz na https://www.superprezenty.pl/have-fun, masz tam spory wybór voucherów prezentowych np. na ślub czy urodziny. Jeśli Para młoda lubi takie atrakcje, to może to być ciekawy prezent. 

traczka

Jeśli młodzi zrobią listę - trzymaj się jej. Jeśli nie, to imho lepiej dać kopertę, kumulacja kopert pozwala młodym na zakup czegoś droższego, czego potrzebują, a na co samemu ciężko uzbierać. No, chyba że jesteś z młodymi w tak bliskich stosunkach, że wiesz dokładnie co im sprawi radość (podkreślam słowo ‚dokładnie’ bo czasem nie chodzi o ‚komplet filiżanek’, tylko o ten, konkretny, jedyny komplet filiżanek z niebieskim rantem )
btw: my dostaliśmy tonę ręczników i obrusów, obrusów nie używam w ogóle, ręczniki faktycznie, przydają się i powoli zużywają - ale od 11 lat nie miałam szansy na kupienie takich, jak lubię w kolorze, który mnie nie razi, wiec mimo wszystko odradzam takie uszczęśliwianie młodych... (wstępne szacunki pokazują, że nasz ‚ślubny’ zapas ręczników zużyję w okolicach Srebrnych Godów, yay!)
Zerknij sobie ewentualnie tutaj:https://upominkowykosz.pl/41-kosze-upominkowe Na stronie znajdziesz eleganckie kosze upominkowe. Nie sadze aby jakaś osoba nie była zadowolona, jakby dostała włąśnie taki kosz smakolyków w prezencie ;)

Ewcia221

Siostrze jako prezent ślubny podarowałam odkurzacz Pure Q9 i jest zachwycona. Odkurzacz radzi sobie na każdej powierzchni a brak kabla ułatwia życie.

Roksana13jj

Teraz się już nie kupuje prezentów. Kasa z pewnością im się bardziej przyda ;)

Dorka296

A widziałyście opcje życzeń od jakiejś sławnej osoby? To dopiero fajny prezent ja np. od Filipa Chajzera, takie prezent zostają w pamięci na długo, z tego co pamiętam można zamówić taką opcję na Hype Me.

yaska

A jak długo czeka się na taki zamówiony filmik? W połowie wrzesnia mój brat się żeni, oboje są zapaloymi sportowcami, na pewno ucieszyli by się z takiego filmiku, ale czy zdążę?

lerona

Koleżance do koperty dałam butelkę wina oak view różowego :) mamy obydwie fajne wspomnienia z tym alko ;) bo na imprezach się często pojawiało, a butelka bardzo elegancka

Muri225

A też lubię to wino faktycznie jest eleganckie, miałam je na swoim weselu dla gości, bardzo potem chwalili :) 

Buczka

A gdzie można kupić takie wnio Oak View, wybieram się na ślub i chętnie skorzystam z waszych poleceń. 

Muri225
Buczka napisał:

A gdzie można kupić takie wnio Oak View, wybieram się na ślub i chętnie skorzystam z waszych poleceń. 

Wiem, że można dostać je w Żabce albo w Carrefourze. 

Ewka90

A to tylko różowe wino jest z tego porducenta, czy czerwone półwytrawne też się znajdzie? 

Rameda

OakView znajdą się wszystkie opcje smakowe. Gdzieś chyba polecałam nawet ich różowe półsłodkie bo dla mnie było rewelacyjne.

olka43

Spróbuj poszukać czegoś na stronie https://mygiftdna.pl/Prezent-na-slub ja znalazłam prezent na ślub dla rodziców, i mają ogromny wybór

Ewka90

To ja chyba też muszę spróbować tego wina OakView, akurat na weekend może sobie zakupię. 

Odpowiedz w temacie

prezent na ślub

Edytuj wypowiedź

prezent na ślub

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja