Forum

Inne - Inne

rzucanie palenia

mars32

sa tu osoby, które rzuciły palenie? Macie jakies sprawdzone sposoby? Chce rzucić ale ciągle wracam do nałogu :( jest jeszcze dla mnie nadzieja?

Rameda

Na pewno się nie poddawaj. Warto walczyć aż do skutku. Nie wiem ile palisz i ile rzeczy już próbowałaś, ale może Recigar.

Rameda

Mój brat właśnie skończył kurację Recigar. Blister z tabletkami masz ponumerowany na każdy dzień, więc dokładnie wiesz kiedy wziąć tabletkę i ile dni już nie palisz. Dla niego wystarczył jeden blister i udało mu się. Jak poszło Tobie? 

735Jacusiek

Całe szczęście nigdy nie paliłem, ale wiem jak to ciężko rzucić, bo mój brat rzucał... 

RadosnyRadek

Mój brat kiedyś próbował rzucać palenie. Nie jest to prosta sprawa... 

ferinio

Metoda jest bardzo dużo, poza apteką - desmoxan, plastry, gumy itp. - są jeszzce inne mniej znane metody, które mogą pomóc. Przykładowo akupununktura czy biorezonans, czytaj https://kowalezdrowia.pl/jak-skutecznie-rzucic-palenie-papierosow.

Zazwyczaj dopiero, któreś podejście skutkuje trwałym rzuceniem palenia, warto przy tym eksperymentować, jeśli z jedną metodą się nie udało, być może kolejna okaże się skuteczna. Bądź co bądź, każda metoda na rzucenie palenia moze być choćby na chwilę, a i tak jakieś korzyści zdrowotne i ekonomiczne (i to po odliczeniu kosztów preparatów wpspomagających czy wspomninaych zabiegów) uzyskamy.

Rameda
RadosnyRadek napisał:

Mój brat kiedyś próbował rzucać palenie. Nie jest to prosta sprawa... 

Serio warto spróbować Recigar. Możesz polecić bratu bo mozna kupić bez recepty i wystarczy jedno opakowanie - dla wielu osób wystarczy do rzucenia palenia. 

Odpowiedz w temacie

rzucanie palenia

Edytuj wypowiedź

rzucanie palenia

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja