Forum

Inne - Inne

sklepy internetowe

Tampere

Coraz więcej robi się sklepów internetowych. Niektóre sa niezależne, inne powstają jako odpowiedniki tych stacjonarnych. Uważam, że to bardzo wygodne, bo oszczędza sporo czasu, który można przeznaczyć na odpoczynek zamiast na jeżdżenie po sklepach. Ostatnio się zorientowałam, że media markt oprócz saturna ma także sklep wirtualny medialux. Wiedzieliście o tym?

kejsi

oj nie wiedziałam o tym, że teraz media markt ma swój odpowiednik w sieci. Ale przyznam, że bardzo mnie to cieszy, bo nie wszędzie ten sklep stacjonarny jest i nie każdy może w nim robić zakupy, a tak do internetu jest lepszy dostęp i coraz więcej osób przekonuje się o tym, że warto jest robić wirtualne zakupy. Tylko się tak zastanawiam nad tym, czemu nie było o tym głośno?? a może mi po prostu ta informacja umknęła??;/

detox

Ale fajnie, będę teraz mogła sobie w sieci zamawiać. Ale to jest pewne, że medialux jest internetowym sklepem media markt? Przyznam, że bardzo by mi to odpowiadało, a to głównie z powodu tego, że niedługo mam AGD w kuchni wymieniać, a nie za bardzo mam czas jechać po nowy sprzęt. Jeżeli tak jest naprawdę, to zamówię sobie w sklepie internetowym.

kejsi

wiesz co do tego, czy to są te same sklepy, to nie jestem do końca pewna. Ale sądząc po stronie medialux to chyba tak. Chociaż tak naprawdę wszystko jest możliwe i to, że to są te same sklepy, jak i to, że to jednak dwa różne. Myślę, że z czasem to wszystko się jakoś wyjaśni. a póki co to ja się chyba wolę skupić na tym, co tam można kupić, a nie będę się zastanawiać nad tym, czy to to jeden sklep, czy dwa;)

Kombinatorka

Faktycznie wygląda podobnie. Ale ja nie jestem fanką MM, mam swoje ulubione sklepy w internecie. 1komp.pl bije wszystkie na głowę. Ma najtaniej, duży wybór i naprawdę jestem zadowolona z zakupów u nich.

billie

W kwestii sklepów internetowych 1komp.pl faktycznie jest niezły. Znam ten sklep i sama z niego korzystam. Nie lubię przepychać się między ludźmi w sklepach stacjonarnych i doprowadza mnie do szału jak ktoś mnie szturcha, popycha wózkiem itp. Wolę sklepy internetowe, poza tym jest taniej

lunatyczka

Zgadzam się,że najlepiej jest robić zakupy w sklepach internetowych. To oszczędza zarówno czas pieniądze:) No i nie kupuje się niepotrzebnych rzeczy, które "przypakowo" znajdują się przy kasie. Jeśli chodzi o sprzęt RTV/AGD to bardzo duży wybór mają na moderni.pl

elizaaa

Jeżeli chcesz oszczędzić trochę kasy a przy tym spędzić niezapomniany wieczór z bliską ci osobą zapraszamy do sklepu fastdeal.pl Nie tylko zaskoczysz innych swoją pomysłowością i nowoczesnością ale także zostaniesz milo i profesjonalnie obsłużony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stonkę i zobacz ile czasu i pieniędzy możesz oszczędzić w wybranym przez siebie mieście:) Polecam serdecznie

elizaaa

NP. dziś w Łodzi atrakcyjna oferta dla tych, którzy nie lubią sprzątać ->Wiosenne porządki 50% taniej z firmą MobilnePranie. Odśwież kanapę i 2 fotele lub fotele samochodowe, zamiast 100zł zapłacisz zaledwie 50zł ! To tylko jedna z wielu ofert fastdeal.

Sri_Lanka

Sklepy internetowe... nie wyobrazam sobie bez nich życia. Jest o wiele taniej, o wiele szybciej. A skoro jest wszystko w porządku, to po co meczyc sie z zakupami w stacjonarkach? No nie ma to sensu. Zatem sklepy intertnetowe górą, te zwyczajne... eee :P

sawyer

jakiś czas temu słyszałam, że MM przeniósł się do sieci, ale jakoś i tak moim ulubionym sklepem internetowym RTV zostaje wasserman.pl, jest tanio, dostawy są szybkie i czasami nawet bezpłatne, a do tego można tam znaleźć rzeczy, których nie ma w innych sklepach, jeszcze się na nim nie zawiodłam, także nie mam zamiaru zmieniać :)

Deccoratka

Czytając ten wątek tak się tylko zaczęłam zastanawiać, ile w tych postach prawdziwych opinii, a ile zamaskowanej internetowej reklamy? :D może jestem przewrażliwiona, ale koleżanka pracowała w jakiejś firmie i własnie płacili jej za pisanie takich nieoficjalnych postów-reklam :D co do medialux etc. nie sądzę, żeby to była oficjalna miejscówka Media Markt w sieci, gdyby tak było, to media markt na pewno zrobiłoby oficjalną reklamę w telewizji, gazetach czy gdzieś tam jeszcze... poza tym medialux to jednak zupełnie inna nazwa niż media markt ;) ale już idąc z prądem... jakie jeszcze sklepy internetowe z rtv są godne polecenia? ;)

wiolka01
Tampere napisał:

Coraz więcej robi się sklepów internetowych. Niektóre sa niezależne, inne powstają jako odpowiedniki tych stacjonarnych. Uważam, że to bardzo wygodne, bo oszczędza sporo czasu, który można przeznaczyć na odpoczynek zamiast na jeżdżenie po sklepach. Ostatnio się zorientowałam, że media markt oprócz saturna ma także sklep wirtualny medialux. Wiedzieliście o tym?

euroagd również mają internetowy odpowiednik, można obejrzeć sprzęt w sklepie a zamówić go taniej na stronie internetowej; zrobiliśmy tak podczas remontu

wrywry

kurcze no, czytając ten wątek też zaczęłam się zastanawiać co jest z tym Medialuxem... Czy to jest jakaś przykrywka Media Marktu? Ewidentnie ich strona wygląda na szatę graficzną Media Marktu, to bez dwóch zdań. Chyba, że jakaś firma specjalnie to robi, że zwabić klientów Media Marktu? Albo to jakiś drugi sklep, wersja internetowa Media Marktu?

Arrrtystka

medialux co? Pierwsze słyszę w ogóle nazwę takiego sklepu, a żeby jeszcze był po satrunowski? wow

berserker

No proszę, MEGAstore.pl jako jedyny sklep internetowy dostał nagrodę Effie 2012. W tym właśnie roku po raz pierwszy przyznano nagrody związane z prowadzeniem biznesu w internecie. Dla tych nie w temacie, konkurs Effie to jeden z najważniejszych konkursów w branży komunikacji marketingowej. A MEGAstore.pl – choć to akurat już pewnie wiecie albo przynajmniej kojarzycie – to największy w Polsce sklep internetowy oferujący produkty dla domu i ogrodu, czyli np. narzędzia, dekoracje, oświetlenie, elektronarzędzia i materiały budowlane. Jak widać nagrodzona kampania „Kupuj w najniższej cenie!”, realizowana przez MEGAstore.pl przypadła do gustu nie tylko Jury konkursu. W Effie Awards nagradzane są najefektywniejsze kampanie, a więc to sami klienci zdecydowali o sukcesie sklepu. W sumie to nie dziwi, bo ceny w MEGAstore.pl są przystępne, a jakość obsługi wzorcowa. Jak coś zapraszam do obejrzenia zwycięzcy www.megastore.pl

someone123

W www.uznajomego.pl jest naprawdę sporo taniej a poza tym można w nich robić zakupy cała dobę nie wychodząc z domu.

kathe4

Hej wszystkim. Ja mam pytanko, chciała bym się dowiedzieć, czy ktoś z was zna jakieś preparaty na http://www.megakrzem.pl/? Mam straszny problem z nimi, a ostatnio dowiedziałam się o produkcie jakim jest Mega Krzem - nie wiem tylko czy to jest jedyny z tych dobrych produktów - może macie jakieś rady?

raulq7

A czy znany jest wam sklep ogrodosfera.pl ? Chcę u nich kupić takie http://ogrodosfera.pl/szufle-plugi na zimę, bo cenowo stoją nie najgorzej

Helgaaloalo

raul, ja znam nawet bardzo dobrze:) Kupujemy u nich dość czesto - głównie ze względu na przyzwoite ceny i bardzo duży wybór ogrodowych rzeczy. Ostatnio bodaj http://ogrodosfera.pl/baseny-ogrodowe od nich bralismy - dla dzieciaków, po niższej, posezonowej cenie.

Odpowiedz w temacie

sklepy internetowe

Edytuj wypowiedź

sklepy internetowe

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja