Forum

Inne - Inne

śmieszne -polecam

Posty: 5
ALEKSANDRAM

http://raider55.blox.pl/html

Posty: 21
skrzypaulina

Zobaczcie wobec tego, jak Sid wkręca, gasząc smoka wawelskiego gaśnicą, albo łącząc się bezprzewodowo z małpami we wrocławskim zoo. http://sid.dlink.pl/ Codziennie nowe numery w wykonaniu Sida, dla chętnych udział w konkursie d-linka. Wystarczy zgadnąć finał przygody w danym mieście, a ich lista jeszcze długa...:)

Posty: 22
moni_74

Ten SID to w ramach jakiegoś eventu ulicznego czy coś w tym rodzaju? Nie zrozumiałam tylko, co trzeba w końcu zrobić, żeby wziąć udział w tym konkursie, bo potrzebuję takiej fajnej http://sid.dlink.pl/nagrody. Moja bratanica marzy o takim prezencie...:)

Posty: 4
kovalskyy

:grin: TO BARDZO SMIESZNE ALE CHCE SPYTAĆ UŻYTKOWNIKA "ALEKSANDRAM" (TAK NA SERIO) CZYŻ BY JEDNEGO KONTA NA SERWISIE DECCORIA.PL NIE WYSTARCZYŁO ABY WYPROMOWAĆ SIEBIE?

Posty: 5
ALEKSANDRAM

z czym ma pan problem? bo nie rozumiem ? konto nilage nie jest już używane przez moją osobę. mam dosyć tych bredni. kiedy założyłam nowe konto w opisie przez pierwszy miesiąc była zawarte treść, że mój poprzedni nick , to nilage. nikt z tym nie ma problemu. i proszę nic nie sugerować, bo równie dobrze, ja mogę zasugerować , że pan i inne konto , to jedna osoba, bo tylko ocenia pana -dziwne co.? i dosyć tych prowokacji i zaczepek! miłego dnia życzę. proszę nic do mnie nie pisać i wpisywać się. bo mam dosyć wpisów Pana chorej fanki..

Posty: 5
ALEKSANDRAM

Zawiść. Człowiek zawistny krytykuje przede wszystkim po to, by wykazać, że powodzenie innych pochodzi nie stąd, że są lepsi od niego, lecz stąd, że są gorsi. Pomniejsza cudze talenty i osiągnięcia, napomyka o krętych drogach, protekcjach, zaprzedaniu się. I wierzy w to, co mówi.

Posty: 5
ALEKSANDRAM

pan jest śmieszny w swoich domysłach . myślałam, ze człowiek z wiekiem nabiera , jakiejś mądrości życiowej i intelektualnej - pomyliłam się :unhappy:

Posty: 82
Gosiaczka

Może nie takie śmieszne ale przyjemne :D Seks to zdrowie to hasło konkursu na stronie http://www.opzs.pl/konkurs/o.konkursie.html polecam... widziałam, ze nagrody są naprawdę super.

Posty: 5
ALEKSANDRAM

dobre:)

Posty: 82
Gosiaczka

padłam... http://www.opzs.pl/konkurs/galeria,221.html ludzie to mają pomysły.

Odpowiedz w temacie

śmieszne -polecam

Edytuj wypowiedź

śmieszne -polecam

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.