Forum

Inne - Ogłoszenia

Spawanie Poznań

Posty: 191
Demolka

http://eumar.com.pl/spawaniepoznan Zakład metalowy EUMAR z Poznania: Zakład świdczy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Oferujemy usługi: -obróbki skrawaniem (toczenie,frezowanie) -spawalnicze (metodami TIG, MIG/MAG) -gwintowanie rur do 2 cali -gwintowanie termiczne -wyduszanie gwintów -wiercenie precyzyjne -gięcie rur na giętarce promieniowej do 5/4 cala Realizujemy projekty biur projektowych : prototypy,krótkie serie. Możliwość wspólpracy na terenie całego kraju oraz Europy. http://eumar.com.pl/spawaniepoznan

Posty: 87
ajanow

Mamy XXI i proces spawania przy użyciu lasera, który pozwala na wysoką jakość łączenia i obróbki metali. Korzystam z usług firmy https://gieciewalcowanie.pl/spawanie-laserowe/, która zapewnia komplekoswą usługę w zakresie obróbki metali.

Posty: 11
jurko

A co myślicie o jakiś alternatywnych metodach? Spawanie mig mag bardzo mnie zaciekawiło, bo chce swtprzyć dość wymyślną balustradę z metalu, ale chce znaleźć kogos kto stosował taki proces. 
 

Posty: 635
mirabela

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://techgaz.pl/

Odpowiedz w temacie

Spawanie Poznań

Edytuj wypowiedź

Spawanie Poznań

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.