Forum

Inne - Inne

STOP!!! galeriom nie zwiazanym z dekoracja wnetrz!!!

cemilia

Nie skrupulatnie, ale rzuciłam okiem stwierdzając, że mnie to nie interesuje. Gdybym nie przeczytała to jakbym mogła zabierać głos w temacie? Teraz to już na prawdę z mojej strony koniec, pozdrawiam.

doors01

Otóż to wandzioszko:))Lepiej tego bym nie ujęła:)) To się nazywa kwintesencja kwintesencji:)

MARZENA37

Jestem świeżym użytkownikiem "deccorii", mogę się nie znać, ale nie znalazłam żadnych informacji mówiących o ograniczonej ilości galerii jednego użytkownika ani liczby zdjęć w nich zawartych. Idąc Waszym tokiem rozumowania (a nie chciałam tego robić, wierzcie mi) - skoro Wam się nie podoba, nie oglądajcie!

Przepraszam, ale nie znalazłaś też chyba w regulaminie zapisu, że INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do blokowania Użytkownika oraz dostępu do określonych informacji i ich usuwania w przypadku jeżeli ich treść: -ma charakter promocyjno-reklamowy, a niestety na swoim profilu i w swoich galerach właśnie to robisz : "Lampy z wysuszonych łupin tykwy. Wykonuję je głównie na zamówienie ale można znaleźć mnie też na Allegro. Wzory wg tych, które wykonałam, ale z wielką chęcią podejmuję też nowe wyzwania i słucham propozycji klientów. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: cemilia@wp.eu." My przez swoje "słodzenie" nie łamemy regulaminu, a wszystkie galerie nie na temat są oznaczone jako "INNE" , a nie "WNĘTRZA" więc nie rozumiem jaki macie problem...

cemilia

No to fajnie. Jeszcze raz powtarzam, róbmy swoje! Skoro nikt mi konta nie zablokował (póki co), to chyba aż tak bardzo nie łamię regulaminu. Chociaż nie będę się dziwić jak stanie się to lada dzień, skoro zebrałam sobie już całkiem całkiem grono przeciwników.

bozenas

A było tak miło:-)coraz więcej czytam dziwnych złosliwości,czyżby tutaj też wkradł się ogólnopolski grajdołek polityczny?dziewczyny i chłopaki "nie idźcie tą drogą",życie jest wystarczająco popaprane żeby jeszcze tam gdzie ma byc z zasady pieknie kłócic się o pierdoły,kto co dał a kto nie dał.Jeden dekoruje swoje życie przedmiotami a drugi osobami lub zwierzaczkami,czy to nie dośc jasne?

wandziocha
bozenas napisał:

A było tak miło:-)coraz więcej czytam dziwnych złosliwości,czyżby tutaj też wkradł się ogólnopolski grajdołek polityczny?dziewczyny i chłopaki "nie idźcie tą drogą",życie jest wystarczająco popaprane żeby jeszcze tam gdzie ma byc z zasady pieknie kłócic się o pierdoły,kto co dał a kto nie dał.Jeden dekoruje swoje życie przedmiotami a drugi osobami lub zwierzaczkami,czy to nie dośc jasne?

Właśnie bozenas było miło ,fajnie, sympatycznie , polubiłam deccorię i osoby na niej przebywające no ale widocznie nie wszystkim pasuje taka atmosfera więc żeby sobie poprawić samopoczucie to trzeba innym zepsuć tak widocznie wychodzą z założenia inne osoby.Co jest bardzo przykre a tak mało wystarczy aby być dla siebie miłym.

bozenas

Wandzioszko, a może ignorowac takie złośliwości.Ja już dawno przyjęłam sobie taką zasadę że nie oceniam galerii które nic dla mnie nie znaczą lub po prostu mi się nie podobają.Po co mam kogoś ranic mówiąc mu że jego pięcsetpięcdziesiąty "galerion"to chłam dla mnie a dla innych może to byc cudo.Miałam "zatarcie"z jakąś panienką której zwróciłam uwagę że pisała w liczbie mnogiej a w galerii była liczba pojedyncza,jak skoczyła na mnie z "pazurkami"złośliwości,więc ją zignorowałam,dlatego że ja przychodzę tu dla przyjemności a nie z musu.Polubiłam niektóre z Was,mają piękne domy i dzielą się z nami swoim pięknem.albo robią rzeczy które są niezwykłe,albo po prostu mają niezwykłych przyjaciół "braci mniejszych"koło siebie.Będę nadal tutaj przychodziła,dla nich,dla siebie!!!:-)

wandziocha

Ale pięknie bozenas napisałaś :-) ja myślę bardzo podobnie .Bużka

toja1

Brawo bozenas ... masz rację ! Pozdrawiam .

bozenas

Ja myślę,że tak myślą wszystkie moje deccorowe przyjaciółki :grin: (ja też mam swoje prywatne udane życie,co nie znaczy że nie mogę byc tu i tam)

Elizka28

bozenas, pozdrawiam tak trzymaj ;))

wendipo

KWA i antyKWA, galerie wnętrz, czy inne galerie, na temat czy nie na temat.......itd, itp.Czytam " deccoria.pl......dla ludzi z wnętrzem".To jak mamy urządzone nasze M zależy w dużej mierze od tego jacy jesteśmy. Po co to całe zamieszanie, skoro nawet jest oddzielna strona na komentarze, dlaczego komuś przeszkadza że inne sobie posłodzą trochę, albo popiszą o dzieciach, meżach czy innych zajmujących je sprawach. Mówi się żyj i pozwól żyć innym.Nie musi nikt na siłę brać udziału w takiej czy innej dyskusji, nie musi oglądać, czy komentować zdjęć które mu się nie podobają, i nie musi od razu się obrażać jak zostanie skrytykowany, nie wszystko wszystkim musi się podobać. Takie jest życie, a jest często dość ciężkie, więc jak ktoś chce odreagować w taki czy inny sposób, dlaczego musimy z tego powodu tyle szumu robić.Jestem na Deccorii od jakiegoś czasu, polubiłam kilka osób, inne mnie zafascynowały, niezależnie od tego czy pokazują zdjęcia wnętrz, czy inne.Życie jest piękne, ale dość krótkie, żeby sobie je takimi drobiazgami komplikować. Dla jasności wyjaśniam, nie należę do żadnego kółka, nie płacę składek, nikt mnie nie wciągał na listę.......Można się ze mną zgadzać lub nie, ja po prostu napisałam, co o tym sądzę, pozdrawiam wszystkie bez wyjątku Deccorowiczki i Deccorowiczów:))))

NICCKA81

CZESC WSZYSTKIM ! VANDIPO MA SPORO RACJI I TEZ SIE Z NIA ZGADZAM. DEKORATORSTWO TO SPRAWA BARDZO INDYWIDUALNA WIEC BUDZI EMOCJE ! MI OSOBISCIE GALERIE PRYWATNE NIE PRZESZKADZAJA A NIEKTORYCH PEWNIE INSPIRUJA . POZDRAWIAM

szymczes

ludzie, nie kłóćcie się

KanrdI

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja