Forum

Inne - Inne

Szukam prawnika w Krakowie

Posty: 608
propek123

Witam serdecznie. Szukam prawnika w Krakowie, który ma doświadczenie i wyczucie w sprawach rozwodowych. Chodzi o rozwód w sytuacji gdy mamy z mężem dzieci, wspólne mieszkanie wzięte na kredyt, samochód...czyli generalnie trochę wspólnego majątku. Nie zawieraliśmy żadnej intercyzy przed ślubem.

Posty: 180
maximm

Mogę polecić tą kancelarię https://kancelaria-szip.pl/ bo mają specjalistów od prawa w różnych dziedzinach, zajmują się głownie kompleksową obsługą prawna firm a zaufały im duże firmy takie jak np tvp Katowice, a to świadczy o tym że są solidni i skuteczni

Posty: 90
Mirka1999


Ja muszę pochwalić Magdalenę Kowalik, jestem pozytywnie zaskoczona tym jak sprawnie cała sprawa rozwodowa przebiegła. Udało się uniknąć większego prania brudów na wokandzie. Szybka rozprawa szybki wyrok a nasłuchałam się sporo historii o długich przewlekłych rozwodach które trwają przez długie lata.

Posty: 1
MikraoK

Na samym początku żeby troszkę zagłębić się w temacie proponuje zasięgnąć wiedzy na różnych forach i blogach prawniczych. Dopiero później gdy będziesz już wiedziała więcej udaj się do prawnika do kancelarii i zostaw pieniądze. 

 

https://kancelariaadwokacka24.pl

Posty: 34
Nicodemka

Jest wiele forów i blogów prawnych, które pomogą Ci przygotować się do rozwodu i zaznajomić z tematem. Wejdź sobie np. na https://sprawdzony-prawnik24.pl i poczytaj o tym. Niekoniecznie musisz udawać się od razu do kancelarii. 

Posty: 3
Polonica

Zanim znajdziesz prawnika dowiedz się więcej o swoim problemie z porad prawnych online lub ciekawych artykułów i wpisów na blogach pisanych przez prawników i hobbystów prawa. Nie tak dawno musiałam dowiedzieć się o nocie księgowej i znalazłam ten blog https://pewny-prawnik.pl/blog/153/nota-obciazeniowa-co-to-jest-i-kiedy-mozemy-ja-stosowac

Posty: 62
nerika

W Krakowie mogę polecić kancelaria prosperitas. Ich specjalnością jest prawo finansowe a konkretnie bronieni szarego człwieka przed potężnymi instytucjami finansowymi jak banki ubezpieczyciele itp. Kancelaria walczy również o dobre imię frankowiczów, którzy zostali wykorzystani przez banki. Co więcej za analizę umowy i ocenę sytuacji nie biorą kasy.

Posty: 11
Kijanka2

Ja uważam, że nie warto się ograniczać tylko do swojego miasta. Ja myślałam nad kanclearią Ożóg Tomczykowski, mają świetne podejście do klienta, często jest tak, że pracują całkiem po godzinach. Specjalizują się w podatkach, w prawie vatu etc. Takie grubsze szczególnie firmowe sprawy. 

Posty: 127
supermario

Szukaj takiego prawnika, który zajmował się już takimi sprawami jaka dotyczy Ciebie.

Posty: 111
wiosna6

Przede wszystkim niezwykle ważne jest, aby Twoje działania w tym zakresie były oparte o konkretne możliwości i inrormacje. Polecam poczytać o apleacjach w sytuacjach karnych na stronie https://www.karh.pl/prawo-karne/apelacja-od-wyroku-w-sprawie-karnej/ gdzie otrzymasz pełen wykaz możliwości i opcji, jakie są, a także wiedzę jak to wszystko wygląda od kuchni. 

Odpowiedz w temacie

Szukam prawnika w Krakowie

Edytuj wypowiedź

Szukam prawnika w Krakowie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.