Forum

Inne - Inne

Uzbekistan/Kazachtan

Arthuros

W jakimś innym watku pisałem, że się wybieram na wycieczkę do Uzbekistanu/Kazachtanu. 17 dni zwiedzania. Pomijając długość wycieczki jestem ciekaw co myślicie o samym kierunku. Nie za odważnie?

MartynaZa

Odważnie ;) A co tam można zobaczyć? Nie jest to raczej popularny kierunek.

Arthuros

Tak naprawde to całkiem sporo. To są kraje powiązane z Jedwabnym Szlakiem. Kawał historii ;) Zobacz sobie program wycieczki na stronie Wytwórni Wypraw.

Beata4444

Chętnie wybrałabym się na taką wyprawę.Moi znajomi pare lat temu byli w Kazachstanie.Przepiękne krajobrazy,jeziora,góry,stepy.Wydawało mi się,że 17 dni to trochę mało na zwiedzenie tylu miejsc,ale program wycieczki jest bardzo bogaty i wygląda bardzo ciekawie

Renata33

Każda możliwość zwiedzania jest dobrym pomysłem. Skoro masz okazję wyjechać tak daleko to jedź gdyż taka okazja może się nie powtórzyć, a Wytwórnia Wypraw to znakomity organizator.

MartynaZa
Arthuros napisał:

Tak naprawde to całkiem sporo. To są kraje powiązane z Jedwabnym Szlakiem. Kawał historii ;) Zobacz sobie program wycieczki na stronie Wytwórni Wypraw.

Fajną mają tam wycieczkę jak widziałam. Długa i sporo atrakcji po drodze. Chociaż nie wszystkie udało mi się w Google wyszukać ;) Chyba poszukam sobie jakiegoś przewodnika po tym kraju i poczytam, bo to co widziałam jest fantastyczne. Ciekawe dlaczego taki kierunek nie jest popularny. Z drugiej strony - mniej popularny to bardziej naturalny ;)

Odpowiedz w temacie

Uzbekistan/Kazachtan

Edytuj wypowiedź

Uzbekistan/Kazachtan

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja