Forum

Inne - Inne

wentylacja

Posty: 623
Tomasz43

Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru skutecznego systemu wentylacji z odzyskiem ciepła to zwróćcie uwagę na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ dość szybko udało nam się rozwiać wszystkie wątpliwości. Patrząc z dłuższej perspektywy przynosi to duże oszczędności w zużyciu energii, dzięki czemu naprawdę skutecznie się zwraca w perspektywie kilku lat. Jestem przekonany, że nie zawiedziecie się z podjętych decyzji podczas użytkowania już swojego domu w pełni!

Posty: 142
ManieQ1

Dobra wentylacja w domu to podstawa. Wentylacjanie tylko zapewni aprawidłowy obieg powietrza, ale też obniża temperaturę w domu. Sa różne sposoby, bo ochłodzić pokój. Sprawdzone metody znajdziecie w artykule https://www.haloursynow.pl/artykuly/jak-ochlodzic-pokoj-top-14-sposobow,15324.htm . Warto wiedzieć, jak poradzić sobie podczas upałów, szczególnie wtedy, gdy nie ma klimatyzacji lub dobrej wentylacji.

Posty: 216
Alka86

Właściwa wentylacja pomieszczeń to podstawa jeśli chcemy mieć w mieszkaniu świeże, czyste powietrze. Niestety nawet najlepsza wentyalcja nie gwarantuje, że w mieszkaniu czy w domu nie pojawi się wilgoć a w jej efekcie grzyb. Bo wilgoć w domu pojawia się nie tylko z braku skutecznej wentylacji, ale także z powodów technicznych jak np. nieszczelność dachu, zła termono czy hydroizolacja, uszkodzenie izolacji itp. Gdy więc masz problem z wilgocią, to nie znaczy to, że wentyalcja źle działa. W takiej systuacji najlepiej jest zlecić ekspertyzę budowlano-mykologiczną. Takie badania wykonuje firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Firmę tę prowadzi biegły sądowy z zakresu mykologii i ochrony środowiska, a także długoletni pracownik Inspekcji Sanitarnej. Po przeprowadzeniu badań, eksperci wskażą gdzie tkwi problem, a także zaproponują najlepszy i najskuteczniejszy sposób by go wyeliminować.

Posty: 33
rafal12

zawsze to robię

Posty: 1
raptownyraptor

Jestem bardzo wyczulony na punkcie jakości powietrza i uważam że w dzisiejszych czasach oczyszczacz powietrza w pomieszczeniu jest must have. Swój kupiłem w Platinecie. https://www.sklep.platinet.pl/pl/c/Oczyszczacze-powietrza/276

Posty: 142
sensisylwia

Ja coraz częściej myślę o wentylacji. Musimy zainstalować u nas. Mieszkamy w starym domu po teściach, który sobie wyremontowaliśmy, ale dopiero teraz jak już jest wszystko pięknie urządzone wpadliśmy na to, że nie mamy wentylacji. Dziwiłam się, że pranie nie chce schnąć, że unosi się brzydki zapach. Widziałam na stronie https://www.dhpolska.pl/systemy/wentylacja-pozarowa/tsz-200-centrala-i-zasilacz-dla-systemow-wentylacji-pozarowej.html ofertę wentylacji przeciwpożarowej, będziemy ją w firmie, w której pracuję robić i wtedy pomyślałam o naszym domu. Musimy w nią zainwestować, aby komfort życia był lepszy. 

Posty: 152
butterfly31

Najtaniej kanały wentylacyjne, nawet te niestandardowe, kupicie bezpośrednio od producenta https://www.pssystem.net/ Jeśli nie macie dwóch lewych rąk, to zlecacie projekt wentylacji mechanicznej i sami później ogarniacie montaż. Wówczas wydajecie 8-10tys a nie 25tys złotych.

Posty: 380
KrzysztofMer

Wentylacja ma duże znaczenie i warto o ten aspekt dokładnie zadbać. Dlatego jeżeli będziecie szukali elementów do jej wykonania, w tym m.in kominki wentylacyjne to mogę polecić zapoznanie się z ofertą hurtowni artykułów budowlanych Chle-Mar https://chle-mar.pl gdziebez problemów dobierzecie wszystkie potrzebne elementy i narzędzia do jej wykonania. Terminowe dostawy i brak problemów jeśli chodzi o jakość ich wykonania. Pozdrawiam!

Odpowiedz w temacie

wentylacja

Edytuj wypowiedź

wentylacja

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.