Forum

Inne - Podróże

Wyjazd w góry

Kasia67

Czy lubicie jeździć na wakacje w góry? Jak tak to wolicie te w kraju, czy jednak za granicą? Ja ostatnio znalazłam ciekawą ofertę w stolicy polskich gór- Zakopanem. Myślałam nad wynajęciem domku góralskiego na miesiąc (http://domkikoscielisko.pl). Myślicie, że jest to dobra oferta? Jest tam parę ciekawych atrakcji. Można łowić ryby w specjalnie do tego przeznaczonym stawku, jest boisko, piaskownica, huśtawka dla dzieci.

nati26

ja kocham Zakopane :)

Hendzop

Uwielbiam wakacje w górach! Zawsze wtedy wchodzę do sklepu 8a.pl i kupuję odpowiedni sprzęt na takie wyprawy. W góry trzeba być dobrze przygotowanym ;)

BartoszGab
Hendzop napisał:

Uwielbiam wakacje w górach! Zawsze wtedy wchodzę do sklepu 8a.pl i kupuję odpowiedni sprzęt na takie wyprawy. W góry trzeba być dobrze przygotowanym ;)

W góry bym się w sumie wybrał, tak samo jak nad morze. Czuję, że moje ciało po prostu mówi mi, żebym wyszedł z biura ;).

martina23

mnie dokądkolwiek pojadę nawet na kilka dni męczą potem zaparcia, zawsze muszę wozić ze sobą dicopeg bo inaczej nie mogę się w pełni cieszyć urlopem

MariaWolek

Najbardziej lubię jeździć do Karpacza, Śnieżka jest moją ulubioną górą :)

aga_

Uwielbiam góry, dlatego często weekendy spędzam w okolicach Żywca, gdzie moja rodzina ma domek

jansed

W górach można odpocząć od zgiełku i odnaleźć ciszę. Kocham tam być i za każdym razem żal wyjeżdżać. Polecam przejść się Doliną Kościeliską.

banann

Góry są super. Można się wyciszyć po tym całym miejskim zgiełku.

12george

Góry.. miłość bez końca :) Często jeżdżę nawet chwilę mieszkałem. Beskidy, Tatry to moje ulubione kierunki. Zakopane potrafi czasem przytłoczyć ilością turystów, acz wiadomo Tatry to Tatry. Beskidy - Wisła - wolne od nadmiernego zgiełku - równie urokliwe i nie tak męczącące http://wybieramnocleg.pl/ Polecam, a noclegi najlepiej w jakimś spokojniejszym miejscu - przynajmniej ja tak wybieram - bliżej przyrody a tym samym wypoczynku.

Motylcze

no i super... góry to piękne miejsce i wspaniale można w ich otoczeniu wypocząć

FELA

Ja również lubię odpoczywać w górach a najlepiej czuję się w Zakopanem Wędrówki po szlakach Tatr działają na mnie wspaniale.

Lukaszek1989

Ja polecam Wisłę nie jest aż tak dużo ludzi ale Klimat fajny

magda906

Moim zdaniem takie wycieczki są bardzo fajne i praktyczne, warto podróżować w góry i nie tylko. Taka saszetka męska na pas może być bardzo przydatna w podróży. Zawsze na jakieś drobiazgi pakowna. Widziałam takie na: http://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn/saszetki/skorzana-saszetka-meska-do-reki-abruzzo-ab-332-1 . Ma ktoś takie? Sprawdzają się?

Szymanek1989

Serdecznie polecam Beskidy. Przepiękne widok i atmosfera. Jeszcze nie dotarl tam chiński kicz typowych turystycznych miejc. :grin:

amanda11

Długo już nie byłam w górach, więc w tegoroczne wakacje planuję wyskoczyć na kilka dni do Zakopanego. Mam tylko problem z obuwiem, bo nie wiem, jakie kupić. Nie planuję wchodzić na najwyższe szczyty, czy takie buty trekkingowe https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-trekkingowe-damskie-127.html będą się nadawały?

ariellen

Ja bardzo lubię jeździć w góry, w zimie zawsze tam jestem. Chcę teraz wyskoczyć na weekend, ostatnio rozglądałam się na bookaparcie za jakimiś fajnymi noclegami. Zastanawiam się nad Wisłą tym razem.

mic

Amanda, polecam buty trekkingowe od Otmętu - wygodne i wytrzymałe https://www.butyotmet.pl/buty-trekingowe-meskie

basia_123

Byłam w tym roku z mężem na dolnym śląsku, mieszkaliśmy w apartamentach Kudowa- Zdrój. To świetna baza wypadowa w góry i piękne miejsce gdzie można naprawdę wypocząć :) Gdyby ktoś szukał tam noclegu to zdecydowanie polecam

caits
ariellen napisał:

Ja bardzo lubię jeździć w góry, w zimie zawsze tam jestem. Chcę teraz wyskoczyć na weekend, ostatnio rozglądałam się na bookaparcie za jakimiś fajnymi noclegami. Zastanawiam się nad Wisłą tym razem.

Wisła jest bardzo fajna, z ciekawszych a nieco spokojniejszych miejsc to polecam Głuchołazy, jest całkiem przyjemnie, na bookaparcie znajdziesz też tam noclegi

Odpowiedz w temacie

Wyjazd w góry

Edytuj wypowiedź

Wyjazd w góry

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja