Forum

Inne - Inne

Zlot Deccoria 2011

agnieszkasliwinska

Już po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Zlot Użytkowników Deccorii. Jest on okazją do spotkania się w realu wszystkich tych, którzy do tej pory znali się tylko z komentarzy w serwisie. W tym roku zlot odbędzie się 13 sierpnia 2011 we Wrocławiu. Aby uczestniczyć w Zlocie należy się zapisać wypełniając formularz znajdujący się na stronie: http://zlot2011.deccoria.pl/zapisy/ Czeka na Was wiele wspaniałych niespodzianek! Do zobaczenia!

toja1

Hura ! Nareszcie ..... jadę :)

Rybka54

Juz sie zapisalam ;))))))

wendipo

Jeszcze mnie nie widać ( często tak małe ludzie mają, hihi) ale już się zapisałam. Hurra, bardzo się cieszę:)

Rybka54

Wandeczko ;) a pamietasz ? piosenke zespolu Dwa + jeden " Wielki maly czlowiek "....;))))

asetnol

I ja będę! ;-) ;-) ;-)

ghotix

dziewczyny już nie mogę się doczekać :))))

zaba67

I ja zadebiutuję...raz żabie śmierć...

coquille

Aż się boję tej ekipy,która się tam szykuje...ale co tam...jadę:))))

agnieszkaM

Nikogo nie znam, z nikim na stałe nie koresponduje, trochę się obawiam...ale mam nadzieję na mile spędzony dzień. Jestem z Wrocławia więc służę informacjami o naszym pięknym mieście :)

NoWinka

a niech tam.... zapisałam się.... a czy dojadę na miejsce to się okaże ;P

nollie

Tez sie zapisalam, akurat w moim miescie jest zlot wiec na pewno bede. Biore aparat i dobry humor :) oby pogoda dopisala. see ya

wilchelmina

ja również jadę - chociaż nikogo nie znam - samego Wrocławia też , to jednak wsiądę w pociąg i pojadę trzy godzinki, żeby spędzić - mam nadzieje napradę fajny dzień dozobaczenia na miejscu!!!

Konwali_a

Nie byłam jeszcze za żadnym zlocie i na tym takie być nie będę mogła – 14 czerwca zostałam mamą i już wiadomo czemu. Liczę, że może w przyszłym roku się uda. Miłej zabawy :)

jagusia79

Ja rowniez nie bylam na zadnym zlocie mimo ze jestem z Krakowa niestety malenstwa nie pozwolily Moze uda mi sie w tym roku - tak na 70% - zalezy to tylko i wylacznie od pracy mojego meza jak bedzie mial wolne to przyjade :O)

beniura
agnieszkasliwinska napisał:

Już po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Zlot Użytkowników Deccorii. Jest on okazją do spotkania się w realu wszystkich tych, którzy do tej pory znali się tylko z komentarzy w serwisie. W tym roku zlot odbędzie się 13 sierpnia 2011 we Wrocławiu. Aby uczestniczyć w Zlocie należy się zapisać wypełniając formularz znajdujący się na stronie: http://zlot2011.deccoria.pl/zapisy/ Czeka na Was wiele wspaniałych niespodzianek! Do zobaczenia!

hurrra, juz sie zapisałam, jedzie ktos z Opola?

beniura
ghotix napisał:

dziewczyny już nie mogę się doczekać :))))

witaj, a skad jestes?

malgosiak

Zapisałam się! Jestem bardzo wszystkich ciekawa....... Będę na pewno!

sarunia95

Zapisałam się i będę z Wami na tej wspaniałej imprezie we Wrocławiu.....ciesze się bardzo :)))

anni

dzisiaj sie zarejestrowalam , problem w tym , ze chce sie ze mna zabrac moj maz i nasz wspolny pies ..... jade po raz pierwszy , jak dlugo trwa zlot , czy dla osob zarejestrowanych jest przewidziany nocleg czy powinnam sie sama o to zatroszczyc ???? dziekuje za informacje :)

Odpowiedz w temacie

Zlot Deccoria 2011

Edytuj wypowiedź

Zlot Deccoria 2011

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja