Forum

Inne - Inne

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

Xtian

Czy wiadomo juz cos na temat kolejnego zlotu Deccorian? Wiosna sie rozpoczela, czas przelamac ostatnie lody z nowymi uzytkownikami, jak i "starymi", niekoniecznie przychylnymi nam, uzytkownikami! ;-)

NoWinka

ostatnio pisałam z adminem na ten temat :) Agnieszka mówiła o sierpniu, pierowtnie plan był połaczyc imprezy dwie- jarmark rękodzieła w zakopcu i zlot deccorii- własnie w zakopanem. Wydawało mi sie że Kraków byłby łatwiej dostepny dla deccorian- pod względem noclegu na przykład, bo w sumie kazdy ma tam jakis znajomych i dojazd łatwiejszy, więc jest plan zrobic ankietę, gdzie w sumie ten zlot będzie, ja osobiscie optuję za krakowem. jesli zmieni się miejsce to i termin moze będzie inny- skoro juz imprez się łączyc nie będzie?

Azja86

Ja bym chciała żeby "nalot" deccorian odbył się w Łodzi, co prawda w sierpniu nie będę już tak czasowa jak dotychczas, ale na kilka godzin pewnie udałoby mi się zostawić moich panów samych... Mam nadzieję, że więcej osób będzie za...

Xtian

no wlasnie...gdzie by sie nie odbyl, bedzie mi daleko. pamietam zeszloroczny krakow.... 36 godzin bez snu, myslalem, ze padne przy okazji tego okrutnego upalu! milo byloby zobaczyc sie w poznaniu, moze warszawie... tam najlatwiej dojechac, zatrzymac sie, poimprezowac i cos zobaczyc...

Azja86

W Łodzi, w Łodzi!!! W końcu Łódź to prawie centrum Polski, z każdej strony blisko :))) A tak na poważnie to ja strasznie chciałabym w tym roku być, w ubiegłym dałam ciała i w ostatniej chwili okazało się, że nie pojadę... Obiecałam sobie, że w tym roku będę na 100% ale nie planowałam, że zostanę mamą... W tym wypadku jedynym wyjściem (pewnie nierealnym) byłoby żeby zlot odbył się w moim rodzinnym mieście (tak tak wiem, każdy by tak chciał), wtedy udałoby mi się na kilka godzin wyrwać i w końcu spędzić z Wami trochę czasu w realu. Kto jest "za" ręka do góry :P

Rybka54

No ! wrezcie cos sie w tej sprawie ruszylo ...wczesniej gdzies pisalam ,ze czas juz o zlocie pomyslec ,poniewaz ludzie musza zaplanowac urlop ,a tez wielu jest z zagranicy i tez chcialoby zjechac na to spotkanie ...Dla mnie to obojetne kiedy bedzie i gdzie ,bo tak jak napisal Xstian" zawsze bedzie mi daleko ",ale jezeli nic powazniejszego nie stanie mi na przeszkodzie to bede!!!! W Krakowie bylam w tamtym roku na II zlocie Deccorian i w tym roku fajnie byloby zmienic miasto ...zawsze to cos nowego;))Zakopane jak najbardziej ,a jak bysmy wczesniej wiedzialy termin to i napewno jakies grupowe noclegi mozna by zalatwic taniej...W ubieglym roku dziewczyny sie zgadaly i zamowily wspolny nocleg ,ja bylam nowa i nie znalam sie za bardzo i zamowilam hotel ..napewno bardziej komfortowo ,ale bylam sama jak palec i az zal bylo mi zegnac sie z tak wesolymi i fajnymi kobietkami .....W tym roku bardzo bym chciala z nimi ...mysle ,ze mnie przygarna ;))Tak wiec prosba do organizatorow o mozliwie jak najszybsze powiadomnienie o kakretnym terminie i miejscu :))Pozdrawiam

Xtian

No wlasnie! Rybka, bardzo fajny komentarz... Mysle, ze powinnismy ruszyc z tematem na wieksza skale, bo faktycznie pozostanie nam organizowanie sobie noclegow itp. na ostatnia chwile, kiedy polowa powie, ze juz nie moze przyjechac...

toja1
Rybka54 napisał:

No ! wrezcie cos sie w tej sprawie ruszylo ...wczesniej gdzies pisalam ,ze czas juz o zlocie pomyslec ,poniewaz ludzie musza zaplanowac urlop ,a tez wielu jest z zagranicy i tez chcialoby zjechac na to spotkanie ...Dla mnie to obojetne kiedy bedzie i gdzie ,bo tak jak napisal Xstian" zawsze bedzie mi daleko ",ale jezeli nic powazniejszego nie stanie mi na przeszkodzie to bede!!!! W Krakowie bylam w tamtym roku na II zlocie Deccorian i w tym roku fajnie byloby zmienic miasto ...zawsze to cos nowego;))Zakopane jak najbardziej ,a jak bysmy wczesniej wiedzialy termin to i napewno jakies grupowe noclegi mozna by zalatwic taniej...W ubieglym roku dziewczyny sie zgadaly i zamowily wspolny nocleg ,ja bylam nowa i nie znalam sie za bardzo i zamowilam hotel ..napewno bardziej komfortowo ,ale bylam sama jak palec i az zal bylo mi zegnac sie z tak wesolymi i fajnymi kobietkami .....W tym roku bardzo bym chciala z nimi ...mysle ,ze mnie przygarna ;))Tak wiec prosba do organizatorow o mozliwie jak najszybsze powiadomnienie o kakretnym terminie i miejscu :))Pozdrawiam

Rybeczko nie tylko Ty zdana byłaś w ubiegłym roku podczas zlotu sama na siebie z tego co wiem to bratka505 też była w hotelu sama jak palec ... "nasza paczka" zgadała się wcześniej i zorganizowałyśmy sobie wspólny nocleg , by móc do białego rana gadać , gadać , gadać ... Niestety organizatorzy zbyt późno informują o zlocie deccorian . Może w tym roku będzie inaczej ... wszak to byłby już III zlot . Ja chętnie się piszę pod warunkiem , że nie będę miała zbyt daleko ... Zakopane , Wrocław , Kraków .

Jolanta73

a ja jestem za zlotem w KRK albo Zakopcu hihihi bo blisko mam:))

Filipek70

Łódź mnie pasuje oczywiście :))))))

agakol

Ja też jestem za Krakowem albo Zakopcem :) ale moim zdaniem gdzie by nie był zlot to jak ktoś będzie chciał przyjechać to w każde miejsce dojedzie a jak ktoś nie będzie chciał jechać zawsze znajdzie wymówkę .Fajnie by było wiedzieć wcześniej by się jakoś zorganizować . Ja w tamtym roku byłam krótko ale w tym roku mam zamiar bawić się z wami do rana:)

Rybka54

Brawo !!!Agakolku....Co racja to racja ;)....mysle ,ze Pani Agnieszka Sliwinska czyta te nasze przemyslenia i.....postara sie wczesniej termin ustalic :) Prooosze :))

alys

Ja chętnie też pojawię się na zlocie, jestem za Krakowem , jeżeli będzie gdzie indziej też będę , tylko bardziej chodzi teraz o termin:)

ewelina4114

NO TAK..A JA MAM Z BYDGOSZCZY DO ZAKOPANEGO JECHAĆ,TOĆ TO DLA MNIE WIELKA WYPRAWA I RACZEJ NIEREALNA A TEZ CHCIAŁABYM BYĆ...NO CÓŻ..POZOSTAŁO MI TYLKO POMARZYĆ.. :unhappy:

Xtian

dokladnie, ze Szczecina do Krakowa jechalem 12 godzin... doba na nogach i powrot kolejnych 12 godzin, ktorych nie pamietam.... odpadlem ze zmeczenia. moglibysmy spotkac sie w warszawie, poznaniu, moze toruniu... albo nad morzem!

Rybka54

Ja na ostatni zlot jechalam z Gdanska do Krakowa 7,5 godziny InterCity .....Ha,ha,ha...to byla jazda ;))Na dworzu + 30 ,a w pociagu "lodowka ",tak zimno ,ze musialam ubrac kurtke ....klimatyzacja "zrobila sie nadgorliwa ",a w Krakowie " Afryka "...Pamietacie te upaly ??? !!! Ja jestem przezorna i przyjechalam dzien wczesniej wiedzac ,ze zlot przeciagnie sie ....no ...moze nie do switu ,ale napewno do ...pozna ;))A w tym roku jesli Zakopane to napewno to bedzie kilka dni ;) i juz sie ciesze !!!!

NoWinka

niedługo będzie ankieta co do miejsca spotkania, a jesli chodzi o termin to mi odpowiada tak w drugiej połowie lipca- najbardziej!!! przynajmniej na dzień dzisiejszy!

toja1

Oj pamiętam ubiegłoroczne upały (nie cierpię ich) , nie wyobrażam sobie jechać tyle godzin w skwarze i zaduchu (współczuję Ci Xtian) już wolałabym nadgorliwą klimę aczkolwiek szok termiczny też nie jest najzdrowszy ... mnie osobiście pasuje każdy termin prócz pierwszej połowy lipca no i pod warunkiem , że nie będzie zbyt daleko i żadna siła wyższa nie stanie na przeszkodzie.

agakol

ja już ankietę wypełniłam mnie czerwiec lipiec pasuje,ale jak będzie w innym terminie to tez postaram się dojechać ale fajnie by było poznać datę zlotu wcześniej by sobie jakoś wszystko zaplanować

Xtian

pamietajmy o okresie urlopowo-wakacyjnym! nie wiem, czy organizowanie zlotu w tym czasie jest dobrym pomyslem - kazdy z nas ma juz jakies plany wyjazdowe, moze zobowiazania w takiej, czy innej pracy, kiedy pojawia sie mozliwosc sezonowego dorobienia, gdy inni chca wypoczywac.... czerwiec lub wrzesien, kiedy pogoda jest fantastyczna, a ruch turystyczny mniejszy na pewno swietnie by sie sprawdzily!

Odpowiedz w temacie

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

Edytuj wypowiedź

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja