Forum

Inne - Inne

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

toja1

Zgadzam się z Xtian-em

Rybka54

Czerwiec ! bo wrzesien w gorach to juz jesien,a Zakopane w deszczu.....:((brrr

usainka

Niezmiernie jestem ciekawa, gdzie zlot ów się odbędzie :) Co do terminu, to też jestem za czerwcem :)

NoWinka

ciekawe kiedy będa wyniki tej ankiety :))) przynajmniej jesli chodzi o termin dobrze by było wiedziec wczesniej! bo jesli to bedzie czerwiec to trzeba juz... juz... mam nadzieje, ze nic powaznego mi nie stanie na przeszkodzie by tam pojechac i zobaczyc wszytkich na własne oczy...:))) juz sie nie mogę doczekac!!!

Pinda

No to sie pocieszylam.Zlot w sierpniu,to chyba najbardziej tragiczny termin,no bo wakacje,wszedzie tlok,tragiczna komunikacja.Niestety ja wracam do Australii 10 lipca,a szkoda bo chcialam poznac wiele osob.Blagam niech ktos to zmieni na rozsadny termin ja dojade wszedzie.

Rybka54

Trzymam kciuki Pindo ,zeby zlot odbyl sie w czerwcu ;)Mnie tez bardziej by pasowalo w takim terminie ,no ....ale zobaczymy co tam " na gorze " zdecyduja ?

Xtian

a ja nie mam kasy i jak pomysle o podrozy szczecin-zakopane x2 to mi slabo! :-((((

wrzesnia35

Ja mam taką samą droge do Warszawy jak i Wrocławia ..ale napewno nie przejdzie i wrzesień mi pasuje!!Większość zainteresowanych jest z małopolski i okolic...szkoda jeśli trzeci rok byłby Krak ..i te okolice..

Rybka54
renias napisał:

a gdzie wyczytaliscie termin i miejsce?

Reniasku ! cofnij sie do poczatku naszej dyskusji na tym forum i przeczytaj Nowinki wypowiedz ....Ona rozmawiala z Agnieszka Sliwinska o zlocie i w tej rozmowie padla propozycja Zakopanego i dwa terminy wstepnie ,czerwiec ,albo sierpien ....no i byla ankieta ....Pozdrawiam :)

doors01

A mi Kraków absolutnie nie przeszkadza:) hihi..no wiem, wiem - mam blisko, przemawia przeze mnie wygoda :evilgrin: . A poza tym takiej atmosfery nie ma w żadnym innym miejscu:) Zakopane w sumie też może być, ale pewnie dla niektórych byłby większy problem z dojazdem. Czekam na info.

Rybka54
renias napisał:

Rybko - zanim była ankieta to i ja wiedziałam o tym ,że ma być w zakopanem- ale później zrobili ankiete- jeszcze nie ogłosili a Xtian już się załamał Zakopanem...dlatego zapytałam gdzie wyczytał wyniki z ankiety ...Pozdrawiam

Acha :) No to juz sobie Reniasku wyjasnilismy ;)A tak na marginesie to mysle sledzac to forum ,ze zainteresowanie zlotem chyba jest niewielkie ....sama jestem ciekawa jak ta ankieta wypadla .....przyznam sie szczerze ,ze trzeci raz w Krakowie to by byla lekka przesada ...wiem,wiem ...zaraz zaczna na mnie mruczec dziewczyny z okolic ,ktore maja blisko ,ale powiedzcie ilez razy mozna chodzic pod sukiennice ,albo na Wawel ,albo snuc sie po rynku? taka wyprawa na zlot kosztuje i warto by bylo zobaczyc cos nowego jezeli zrobi sie te paredziesiat ,a nawet pareset km....Zakopane to tylko 100 km dalej ,a jednak atrakcja ,bo panoranma Tatr ,bo przyroda i te slynne Krupowki,dorozki ,bazar,czy rynek pod Gubalowka ....jak na zlot deccorii calkiem fajne miejsce ...no ale ja sie dostosuje i jak bedzie w innym miejscu to tez przyjade :))

aMARylis

...DLA MNIE RÓWNIEŻ ŁÓDZ BYŁABY ACH...

agakol

popieram Rybke Zakopane było by fajnym miejscem na zlot

Rybka54
agakol napisał:

popieram Rybke Zakopane było by fajnym miejscem na zlot

Ha,ha,ha ;) Ty Agakolku chyba masz najblizej ....chociaz.... chyba i Bosia i Trzynastka i Jolcia...z tego co wiem ....no a Dziewczyny z okolic Krakowa tez by mialy blisko ...najdalej Ci z nad morza ....

agakol

no nie mam daleko Rybko ale mnie się się wydaje że Kraków i Zakopane wchodzi w gre bo organizatorzy mają blisko ja w tamtym roku rozmawiałam z tymi dziewczynami co rozdawały identyfikatory i mówiły że 3 zlot pewnie bedzie w Krakowie bo lepiej im wszystko załatwić na miejscu no zobaczymy ale masz racje zainteresowanie małe zlotem a szkoda :(pozdrawiam Rybko

agakol
agakol napisał:

no nie mam daleko Rybko ale mnie się wydaje że Kraków i Zakopane wchodzi w gre bo organizatorzy mają blisko ja w tamtym roku rozmawiałam z tymi dziewczynami co rozdawały identyfikatory i mówiły że 3 zlot pewnie bedzie w Krakowie bo lepiej im wszystko załatwić na miejscu no zobaczymy ale masz racje zainteresowanie małe zlotem a szkoda :(pozdrawiam Rybko

iwonaweronika

ja jestem za zlotem w krakowie lub okolicach krakowa,,,miesiac sierpien! ,,gdyz wtedy bede w pl ,,,dziekuje i pozdrawiam,,,,szkoda ze nie moze byc dla nas wszystkich korzystnie,,,

ewelina4114

NO TRUDNO...MUSZĘ POGODZIĆ SIĘ ZMYŚLĄ ŻE NA ZLOT NIGDY SIĘ NIE WYBIORĘ PONIEWAŻ JAK JUŻ PISAŁAM JEST TO DLA MNIE WIELKA WYPRAWA...ZA DALEKO....A JESLI MA SIĘ KRĘCIĆ IMPREZA WOKÓŁ KRAKOWA I ZAKOPANEGO...I TAK CO ROKU TO CÓŻ

Rybka54

Ha !!! Brzmi fantastycznie :) Widze Mala _manufakturo,ze plan masz juz zrobiony ,ale to zbyt piekne ,zeby bylo realne ....chociaz ;))...ciekawa jestem zdania Pani Agnieszki Sliwinskiej ,ale Agnieszka narazie milczy ...? Byla ankieta i ....Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje pomyslu:))

wrzesnia35

Mała manufakturo ..ja głosowałam za Wrockiem.. bo mam tylko 200km ?? lub a zakopiec odpada ..dojazd obłędny i 12 godzin w pociagu??brr..ale większosc zdecydowana jest z tych okolic i raczej nie przejdzie..a szkoda..a prawda wrocław cudowne miasto!!!

Odpowiedz w temacie

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

Edytuj wypowiedź

zlot DECCORIA(N) 2011 ?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja