Forum

Inne - Inne

Zlot deccorian 2014

Rybka54

Mam pytanie do Dyrekcji Deccorii: Czy w tym roku odbedzie sie zlot decorian ? Wiem ,ze ten temat interesuje wiele naszych deccorianek ....milo byloby dostac odpowiedz :)

kreatura

Ciekawy temat :). A gdzie zwykle odbywają się takie zloty? Chodzi mi o konkretną część kraju.

Batka74

Ja także jestem ciekawa, gdzie i kiedy w tym roku odbędzie się zlot deccorian? Pozdrawiam całą redakcję:)

Rybka54
kreatura napisał:

Ciekawy temat :). A gdzie zwykle odbywają się takie zloty? Chodzi mi o konkretną część kraju.

Zloty byly 4 x..Pierwszy odbyl sie w Krakowie ,drugi tez ,trzeci we Wroclawiu ,czwarty tez w Krakowie ,piaty w ubieglym roku nie odbyl sie :(...Duzo dekorianek jest z tej czesci kraju,no i dyrekcja miesci sie w Krakowie ...Relacje z poszczegolnych zlotow sa na deccorii,wystarczy wpisac haslo ZLOT DECCORIAN 2012 np...,sa i poprzednie lata ...Wspaniala impreza ,atmosfera super !

Rybka54
Batka74 napisał:

Ja także jestem ciekawa, gdzie i kiedy w tym roku odbędzie się zlot deccorian? Pozdrawiam całą redakcję:)

Batko :) My weteranki zlotow wiadomo ,ze przyjedziemy ;)Obojetnie gdzie sie odbedzie ;)Pytanie czy sie odbedzie ?Trzymaj kciuki co by cos wyszlo z tego !!!

Babola

Też bym przyjechała :)

Rybka54
Babola napisał:

Też bym przyjechała :)

Wiem :) i nietylko Ty Babolku ...Tyle przyjazni tu sie ponawiazywalo ...Piszcie ,pytajcie ....

lucky0110

Witajcie kochane deccorianki, też chętnie bym przyjechała, nie byłam jeszcze , zbyt krótko jestem tu, ale z Wami jet mi dobrze i brakuje mi tego portalu, jak nie mogę przez jakiś czas tu zajrzeć. Pozdrawiam serdecznie.

wrzesnia35

Rybko myśle ze nie bedzie ..ale powinni chociaz powiedzieć że juz nigdy nie zrobią i juz ..

Magnolia88

i ja jestem chętna....mogła bym Was wyściskać....

Rybka54

Magnolciu ! Oczywiscie ,ze chetnie spotkalybysmy sie na zlocie ,ale niestety ..zlotu i w tym roku nie bedzie :( Szkoda ....podobno ma byc w przyszlym roku ...zawsze to jakies pocieszenie :)

anni

Rybko,pytanie za piatke .... Smutne, ze nie bedzie w roku tym cos sie zlego dzieje ...... ubiegly minal bez tegoroczny minie bez a przyszly prawdopodobnie tez ..... Pozdrawiam Was kochane dziewczyny chetnie bym Was wszystkie zobaczyla Wiecie co, zrobmy same cos ....... zmowmy sie , tu czy tam nie wazne Krakow -Gdansk zwolajmy sie buziaczki i moze w tym roku do milego zobaczenia .....

Odpowiedz w temacie

Zlot deccorian 2014

Edytuj wypowiedź

Zlot deccorian 2014

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja