Forum

Inne - Inne

znikająca galeria

mysz74

Witam !! Mam pytanbie,może ktoś wie czemu znikają galerie,konkretnie moja,zdarzyło mi się to już drugi raz....??? Z góry dziękuję za pomoc:)

szymczes

może adminom się nie podobają ;P

kovalskyy

Moim głębokim przekonaniem galerie znikają w rezultacie"znikomej"ogladałności, t.z. jeżeli administracja widzi że w ciągu jakiegoś odcinku czasu nikt nie komentuje eksponowanych materiałów,może faktycznie zwolnic miejsce dla nowych galerij lub nowych użytkowników.

mysz74

no jezeli nie sa ogladane to rozumiem ale dopiero co dodane i w tym samym dniu juz jej nie ma,ba nawet w przeciagu godziny??

NICCKA81

Czesc ! mi tez zdazyla sie taka znikajaca galeria , moze temu ze byla w malo uczeszczanej kategori : inne .

duza1

Witam! Moja w ogóle się nie pojawiła a miała byc w "innych". Właśnie to wyjaśniam, bo to świeża sprawa. Powodzenia dla pozostałych!

krysia_m

Mam podobny problem. Galeria w kategorii inne w ogóle się nie pojawiła. Patrząc na datę i godziny innych galerii, widziałam te wcześniejsze i te wysłane później niż moja. Galeria jest widoczna tylko w moim profilu. Ale zamieszczenie moich zdjęć na serwerze deccorii dostępnych wyłącznie dla mnie to bezsens. Szkoda, że administratorzy nie publikują jasnych reguł korzystania z serwisu.

Odpowiedz w temacie

znikająca galeria

Edytuj wypowiedź

znikająca galeria

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja