Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

Jak szybko osuszyć zalane mieszkanie

pawel050686

Witam. Jestem trochę załamany. Kilka dni temu okazało się że zawór główny w łazience był niedokręcony. Woda leciała na posadzkę. Dobrze że stało się to teraz, a nie już po skończonym remoncie. Jest to stary budynek z cegły. Grube ściany wilgotne to wysokości jednego metra. Czy możliwe jest to aby samym wietrzeniem pomieszczenia to wszystko wyschło. Myślę, że nowo wylana posadzka pewnie wyschnie, ale co zrobić ze ścianami ??? Proszę o pomoc.

kta72tu

witaj.wspolczuje.nas zalalo w lutym ,jak byly mrozy.pekla nam rura w podlodze w salonie......wietrzenie i osuszacze( chodzily przez pierwsze 3doby).to nam pomoglo.przede wszystkim wietrzenie.glowa do gory .bedzie dobrze.i nie spiesz sie z remontem.to musi dobrze wyschnac.

pawel050686

Już wymyśliłem najtańszy sposób. Mam w pokoju piec kominkowy. Wstawię go do łazienki, a później do kuchni. Doprowadzę rurę, którą zrobię z folii aluminiowej. Stosuje się takie w całych systemach. Piec jest na 120 m2, a łazienka ma tylko lekko ponad 3 metry także zobaczymy. Pomysł szalony, ale możliwy do wykonania odległości nie są tak duże. W następnym tygodniu zaczynam działać.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja