Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

jak zmienić żeby było dobrze;

MAJECZKA805

Bardzo proszę o poradę;-)) chce zmienić kolor ścian w pokoju zastanawiam się nad jedną ścianą bordową a resztą ścian bardzo jasnego beżu co pani o tym sądzi może jakieś inne propozycje Pani mi podsunie ???? Chce jeszcze zmienić położenie mebli ,ale nie wiem jak mam je rozdzielić żeby było dobrze ??????mebelki są stare i jak na razie muszą pozostać w pokoju ;-) SZAFKĘ na telewizor mogę zmienić tylko jest pytanie jaka do tego wystroju pasuje;-( http://deccoria.pl/galeria/foto,id,46876,573298,1,salon.html CZAS LECI A JA MAM MĘTLIK W GŁOWIE BARDZO PROSZĘ O DORADZTWO I OPINIĘ ;-) Z GÓRY DZIĘKUJĘ

MAJECZKA805

pomocy ;czas leci a ja nie wiem co będzie lepsze.jaki kolor zastosować żeby pokój sprawiał wrażenie ciepłego przytulnego saloniku ;

joannamichalska

Witam, Połączenie borda zbezem jest dobre np:DZIKIE WINO lub GŁĘBOKI BURGUND Dulux +jasny bez lub pastelowa orchidea Duluxa. Prosze napisac wielkosc pomieszczenia wraz ze spisem mebli, ktore zostana. Pozdrawiam JMD

MAJECZKA805

Pokoj ma wymiary 4.40 na 4.04 chce zostawic w pokoju zegar komode sofe i stol

MAJECZKA805

i telewizor, chce kupić mebelek żeby na nim ten telewizor wraz z tunerami dwoma "gościł" w tym pokoju;jak wyżej wspomniałam chce mebel do pasować do reszty mebelków;a to nie uważam za łatwe;-(może pani jakiś mebelek doradzi aby wkomponował się wnętrze;Z góry bardzo dziękuję ;-))

MAJECZKA805
MAJECZKA805 napisał:

i telewizor, chce kupić mebelek żeby na nim ten telewizor wraz z tunerami dwoma "gościł" w tym pokoju;jak wyżej wspomniałam chce mebel do pasować do reszty mebelków;a to nie uważam za łatwe;-(może pani jakiś mebelek doradzi aby wkomponował się wnętrze;Z góry bardzo dziękuję ;-))

może taki mebelek będzie mi pasował???? http://www.twojemeble.pl/sklep,kategorie,typ,26,produkt,5137-szafka_fix.html

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja