Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

Jaka pasuje fototapeta pomiędzy szafkami w kuchni?

luca11

Witam Pani Joasiu korzystałam z Pani cennych rad.Za które jestem bardzo wdzięczna. Proszę jeszcze o pomoc w wyborze fototapety do kuchni , która ma być pomiędzy szafkami za szkłem./ Zdięcie tej ściany gdzie ma być ta fototapeta jest w galerii. Dodam , że kuchnia jest w kolorze ecru boki szafek w kolorze wenge. ( tego nie widać na fotce). Podłoga gres ecru. Myślałam o dodatkach w kolorze limonki oraz lampie np. takiej Zobacz zdjęcie: http://www.mojelampy.com/up_files/836_403713310_b.jpg Czy szukać fototapety również w kolorze limonki np.Zobacz zdjęcie: http://www.mamita.pl/fototapety/panoramy-kuchenne/fototapety-panoramy/49d.jpg czy może coś w tym stylu by lepiej pasowało np.Zobacz zdjęcie: http://www.mamita.pl/fototapety/panoramy-kuchenne/fototapety-panoramy/hk15d.jpg lub Zobacz zdjęcie: http://t2.ftcdn.net/jpg/00/22/41/63/400_F_22416340_Nf5OgND0eaQkhZ1UAVPnk9jUgnSuWtrk.jpg . Kuchnia jest otwarta na salon, który jest w fazie umeblowania ( ściany również ecru meble w kolorze wenge) jestem przed zakupem kanap oraz nie wiem jakie dodatki by pasowały aby nawiązać do kuchni? Proszę również o sugestie . Dziękuję

luca11

Proszę również o Pani sugestie co do fototapety nie upieram się przy prezentowanych powyżej :)

joannamichalska

Witam, Pomysl z limonkami wraz z lampa w tym samym kolorze jest jak najbardziej dobry. Dalej mozna kontynuwac te dodatki np: dywan maly shagy w tym samym kolorze, podkladki na stół - ale nie mozna przesadzic z iloscia. Pozdrawiam JMD

luca11

Dziękuję za sugestie . Myślałam jeszcze właśnie o podkładkach w kolorze limonki . Zastanawiam się również nad garnkami w tym samym kolorze. Czy nie przesadzę kolorystycznie jeżeli zakupię garnki w tym kolorze? Dodam , że nie planuję już nic innego w limonce. I jeszcze mam jedno pytanie. Poniewaz kuchnia jest otwarta na salon jakie zastosować dodatki w salonie. Tak jak pisałam we wcześniejszym poście meble i kolor scian będą nawiązywały do mebli w kuchni.

joannamichalska

Dodatki srebrne lub kremowe np: swiecznik, wazonik A w jakim kolorze bedzie wypoczynek?

luca11

Pani Joasiu wypoczynek do salonu jezscze nie jest zakupiony. W tej sytuacji jaki by Pani kolor zaproponowała?

luca11

Bardzo proszę o podpowiedź :) Dziekuję

joannamichalska

Witam, Proponowałabym wypoczynek w kolorze ciemnego brazu z poduchami w kolorze limonki. Pozdrawiam JMD

laluna266

Witam ja również bardzo proszę Panią o radę , Mam kuchnie bordo-sahara, ciemne na dole , jasne u góry. Ściany w kolorze grafitowym , jakie kolory fototapety pasują pomiędzy tą kolorystykę kuchni .Niestety nie mogę dołączyć fotek kuchni ponieważ jest ona jeszcze nie gotowa , robiona na zamówienie . Czekam na szybką odpowiedż , pozdrawiam

joannamichalska

Witam, A jaki jest blat? I czy jest listwa do blatu/ Kolory ktore beda pasowaly to pomoarancz,sliwka turkus,czarny - a jaki kolor jest podlogi? Prosze o wiecej detali - latwiej bedzie sprecyzowac odpowiedz. Pozdrawiam JMDESIGN www.jmdesign.pl

bastek1980

Witam Pani Joasiu! Proszę o pomoc w aranżacji wnętrza, a konkretnie salonu z aneksem kuchennym. Wymiary pomieszczenia aneksu kuchennego to 270x330, natomiast salonu to 390x330. Razem z narzeczoną wybraliśmy już podłogę - Quickstep GO (w części salonowej) oraz płytki z gresu bardzo jasnego gresu w połysku (w części kuchennej). W części salonowej znajdować się będą meble BRW Largo wenge (akurat mam je aktualnie i szkoda mi ich zostawić na starym mieszkaniu). Kolor mebli kuchennych wybraliśmy fronty w białym lub jasnym kremowym połysku. Blat meblowy myślę, że jakiś bardzo jasny, nawiązujący do frontów. Boki szafek meblowych w kolorze wenge - aby z kolei nawiązywały do koloru mebli w części salonowej. Nie mamy pomysłu na: kolor ścian, sofę, przestrzeń pomiędzy szafkami kuchennymi (dolnymi i górnymi) oraz wszelkiego rodzaju dodatki... Byłbym wdzięczny za pomoc i wszelkiego rodzaju sugestie.

emu0019

Pomiędzy szafkami proponowałabym foto http://www.decomania.pl/fototapety-do-kuchni.html przedstawiające owoce lub kawę, jedzenie, itp.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja