Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

Jaki kolor ścian pomocy

moniora

Głowię się i głowię i zupełnie nie wiem jaki ma być kolor ścian w salonie z aneksem kuchennym. Mam też problem z doborem blatu do szafek. Proszę o porady :) szafki kuchenne to szare lidingo IKEA

ewa0077

Zalezy jakiego koloru masz meble w pokoju, ale mysle ze jasne, zblizone do bieli, zawsze mozesz zaszalec w kolorach z dodatkami, blat tez bym widziala jasny, ciemne przytlaczaja

joannakorpulska

Witam, do szarości pasuje ładnie jasna zieleń, biel, jasna szarość, szare odcienie beżu ( nie wpadające w pomarańcz). Blat proponuję w drewnie bądź czerni w zależności od tego jaki klimat pragnie Pani uzyskać.

dorka9704

Proponuję coś jasnego.

agus204

Mnie się z szarym podoba limonka.. Nie na całość, ale w aneksie można rzucić kolor na jednej ścianie, albo ścianę między szafkami.. Reszta w jakimś neutralnym - a poszaleć można z dodatkami w kolorze ściany kuchennej .

moniora
joannakorpulska napisał:

Witam, do szarości pasuje ładnie jasna zieleń, biel, jasna szarość, szare odcienie beżu ( nie wpadające w pomarańcz). Blat proponuję w drewnie bądź czerni w zależności od tego jaki klimat pragnie Pani uzyskać.

moniora
moniora napisał:

Chciałabym żeby było trochę "francusko", trochę glamour, będzie sztukareria przy suficie i może na ścianach, szafki kuchenne do sufitu z listwa ozdobną. Również zastanawiałam się nad szarościami ścian np. dulux: dryfujace kry lub srebrzysty lód. W salonie będzie biała sofa,mam też meble szare ale ciemniejsze, grafitowe z porcelanowymi uchwytami i obawiałam się że może za dużo tej szarości,za zimno i za ciemno. Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/43883/99534/sq82a0c64b77a8f2157f5f416ca613a6d0.jpgOto zdjęcia i będę wdzięczna sugestie Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/43883/99534/sq1fb174976fd2bd2785d788600efa88da.jpg czy taka lampa będzie pasowała czy coś innego dać ? Zobacz zdjęcie: http://i.deccoria.strefa.com.pl/files/43883/99534/sq775ef67e88953ef9edea5cf487e8c090.jpg

Odpowiedz w temacie

Jaki kolor ścian pomocy

Edytuj wypowiedź

Jaki kolor ścian pomocy

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja