Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

jakie drzwi do mieszkania 2 pokojowego - drzwi 3 szt.

neon26

zastanawiam się nad wyborem drzwi do mieszkania - jak widać na moich zdjęciach mieszkanie jest jasne. Zastanawiam się jaki kolor- jasny czy ciemny jak ciemny to w tonacji brąz,orzech. Należy zaznaczyć iż drzwi wejściowe są w kolorze olchy ( darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ) i też w tej samej barwie jest szafa w przedpokoju. Podłogi w pokojach i części przedpokoju są podobno z brzozy ( tak mi powiedział pan od cyklinowania). Podobają mi się drzwi z porty koncept C 6 kolor orzech )

neon26

http://www.porta.com.pl/pl/produkty,p1.html

neon26

Pani Joasiu - Bardzo proszę o pomoc ! sama nie mogę sobie poradzić a czas mnie nagli. Z góry dziękuję za pomoc :)

joannamichalska

Witam, Popieram wybor wzor bardzo ladny a kolor jest tez dobry do tego wnetrza prosze pamietac o klamkach mala rzecz ale jesli one beda z polyskiem to inne uchwyty w pokojach tez pwinny byc takie jesli beda matowe tez ta sama zasada obowiazuje. Pozdrawiam JMD

neon26

Dziękuję Pani Joasiu :) Będę spokojniejsza - porada eksperta jest dla mnie bardzo ważna. Życzę Pani wszystkiego dobrego oraz wielu wspaniałych pomysłów :) Pozdrawiam

kejsi

jest wielu producentów drzwi i czasem ciężko się zdecydować na jakieś jedne konkretne. Chciałam was zapytać, czy mieliście do czynienia z drzwiami wrocławskiej firmy okna wimarol? Czeka mnie wymiana i chciałam zapytać, co o nich sądzicie??

tajusta30

Ja postawiłam na drzwi od http://www.stolbud.pl/ Są jednym z większych producentów drzwi i okien. Produkują zarówno na polski jak i zagraniczny rynek. Ponad to wychodzę z założenia, że warto wspierać polskie produkty.

werkyz

szczerze polecam firmę www.gerde.pl, fachowo doradzą i zamontują

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja