Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

...kuchnia, meble, projekt... POMOCY :(((

kukielka02

Witam serdecznie Pani Joanno:) Piszę, bo bardzo potrzebuję pomocy w sprawie mebli kuchennych. Stolarz, który ma wykonać meble sporządził projekt. Ja zobaczyłam go wczoraj i wstępnie, zaakceptowłam, ale teraz okazuje się, że chyba nie mam o tym zielonego pojęcia:( Jedna z koleżanek Deccorowiczek zauważyła, że projekt ten jest niezbyt dobry, a raczej mówiąc prosto jest do bani i ja teraz także myślę tak samo - ma rację. Tylko że ja nie mam żadnej wyobraźni w tym względzie... Nie poradzę sobie sama i obawiam się, że nikt inny mi w tym nie pomoże, dlatego postanowiłam poprosić Panią o pomoc. Bardzo proszę o jakieś wskazówki lub coś, co naprowadzi mnie na dobry trop, bo ja juz sie tyle naogladałam różnych zdjęć, ale moja fantazja jest tak ograniczona, że w ogóle nie jestem w stanie nic wymyślić. Tak mówiąc szczerz, to myślę nawet o tym, czy nie mogłabym prosić o nakreslenie jakiegoś choćby wstępnego projektu, na którym moznaby się oprzeć... Z góry bardzo dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam:)))

joannakorpulska

Witam serdecznie, zachęcam panią do odwiedzenia profesjonalnego studia meblowego, gdzie projektują projektanci, a nie przypadkowe osoby. Jeśli pani reflektuje mogę udostępnić kontakt do zaprzyjaźnionego studia z Krakowa. Projekt dostanie pani w cenie mebli. Proszę o odpowiedz jeśli jest pani zainteresowana. Pozdrawiam JK

kukielka02

Dobry wieczór Pani Joanno:)) Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Ja wprawdzie byłam dzisiaj tak zdesperowana sytuacją z meblami, że poprosiłam moją siostrę o kontakt z panią, która kiedyś robiła jej wstępny projekt i umówiłam się z nią na czwartek (lub środę jeśli będzie miała czas). Niemniej jednak jeżeli to możliwe, to bardzo bym prosiła Panią o kontakt ze studiem meblowym, które Pani poleca. Jestem Pani naprawdę wdzięczna za zainteresowanie moim problemem i z góry bardzo dziękuję za namiary na to studio. Pozdrawiam serdecznie - Zofia K.

piter0804
kukielka02 napisał:

Witam serdecznie Pani Joanno:) Piszę, bo bardzo potrzebuję pomocy w sprawie mebli kuchennych. Stolarz, który ma wykonać meble sporządził projekt. Ja zobaczyłam go wczoraj i wstępnie, zaakceptowłam, ale teraz okazuje się, że chyba nie mam o tym zielonego pojęcia:( Jedna z koleżanek Deccorowiczek zauważyła, że projekt ten jest niezbyt dobry, a raczej mówiąc prosto jest do bani i ja teraz także myślę tak samo - ma rację. Tylko że ja nie mam żadnej wyobraźni w tym względzie... Nie poradzę sobie sama i obawiam się, że nikt inny mi w tym nie pomoże, dlatego postanowiłam poprosić Panią o pomoc. Bardzo proszę o jakieś wskazówki lub coś, co naprowadzi mnie na dobry trop, bo ja juz sie tyle naogladałam różnych zdjęć, ale moja fantazja jest tak ograniczona, że w ogóle nie jestem w stanie nic wymyślić. Tak mówiąc szczerz, to myślę nawet o tym, czy nie mogłabym prosić o nakreslenie jakiegoś choćby wstępnego projektu, na którym moznaby się oprzeć... Z góry bardzo dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam:)))

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja