Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

Malowanie mebli...

karioka2000

Mam problem dot. podjęcia decyzji w przemalowaniu mebli na biało.Moje szafki kuchenne mają fronty pokryte laminatem (chyba tak to się nazywa)?Jest to dość gruba i śliska warstwa "czegośtam" naklejona na płytę.Można by to porównać do paneli podłogowych.Mam wprawę w malowaniu akrylem różnych powierzchni,nawet mebli politurowanych na tzw.wysoki połysk,ale nie mam pojęcia,czy ten rodzaj materiału,który jest na kuchennych szafkach da się pomalować???Frontów jest dość dużo,bo w sumie 3m górnych i 3m dolnych i nie tak prosto będzie ,w razie wpadki, zafundowac sobie nowe.Nie mogę nawet zrobic próby w miejscach niewidocznych-bo takich nie mam,a boki są z mdf-u ,który po malowaniu spełnia oczekiwania.

toja1

O widzisz karioka dobry temat zapodałaś .... ja też odsuwam na bliżej nieokreślony termin malowanie frontów kuchennych , bo mam "pietra" a korci mnie od dłuższego czasu . W sumie fronty mam w stanie idealnym ale taka mnie fanaberia naszła z tym przemalowaniem . Może pstrykniesz parę fotek byśmy mogli zobaczyć z czego te Twoje meble są zrobione .

LadyinBlack88

Ja mam toaletkę z dziwnego materiału, rodzaj jakiejś okleiny, wygląda jak drewno ale to cholera wie co jest. Bardzo chciałabym ja pomalować ale się boję. Czym dziewczyny malować, żeby się trzymało?

karioka2000

Mam teraz w sprawach zdjęciowych"jesień Średniowiecza"-pożyczyłam aparat i wrócił zdezelowany,a tydzien temu komórka wypadła z torebki i aparacik robi zdjęcia w stylu retro ,nie nadające się do oglądania.Jak tylko coś w tej sprawie się zmieni zrobię próbkę tego czegoś na meblach i pokażę,ale myślę,że to popularna okleina meblowa i gdyby nie te wymiary mebli dawno już bym zaryzykował Moja kuchnia też jest jeszcze w dobrym stanie,ale fanaberia pcha mnie do przemalowania:)nie chcę jednak ryzykować katastrofy ze złażącą farbą.Czekamy więc na rady "ludzi po przejściach"z malowaniem:)

toja1

To ja karioczko zaczekam z Tobą , pozwolisz ?

Odpowiedz w temacie

Malowanie mebli...

Edytuj wypowiedź

Malowanie mebli...

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja