Forum

Porady ekspertów - Wnętrza bez tajemnic - na pytania odpowiada Joanna Korpulska

Forum eksperckie

Wybór mebli do salonu

Posty: 2
kalwap1984

Witam! Proszę o pomoc w doborze kolorystyki mebli do salonu. Głównie chodzi o kolorystykę. Potrzebujemy szafkę rtv, stół rozkładany (na codzien na 6 osób) krzesła, kanapę +fotel. Kuchnia będzie biała na wysoki połysk z blatem dąb lancelot. Rozmieszcznie mebli w salonie https://drive.google.com/file/d/1A9UfApYOlGGBhpCAqYyfiPdTX-4BKsaL/view?usp=sharing Podłoga wyszła nieco inaczej niż chcieliśmy, ale tak jest, jak się wybiera na przykładzie jednej płytki w sklepie. https://drive.google.com/file/d/1DoiOHBoFAy_GUVkPtBvswoX1d4B8d5X-/view?usp=sharing Schody mamy jesionowe. https://drive.google.com/file/d/1phG9JH2f3qgztXzTvD-NOeMPXDqc0Ev0/view?usp=sharing. Proszę o jakieś przykłady mebli, zdjęcia lub linki. Ściany pomalowane na biało i jedna widoczna na zdjęciu to beckers neutral. Z góry dziękuję za pomoc.

Posty: 6
redropolska

Kolorystyka ścian i podłogi jest bardzo łagodna, dlatego wybór koloru i estetyki mebli to duże pole do popisu! Aby nie popełnić błędów, dobrze jest ustalić bazową paletę barw. Np. na stronie Design Seeds wybieramy kolor, na podstawie którego system układa kilka kompozycji. W przypadku omawianego salonu możemy wybrać brąz lub szarość, która wspaniale współgra z pastelami, z błękitem, jak i z ciemną zielenią lub przepięknym, kobaltowym pigmentem. Można zerknąć również na połączenia kolorystyczne Instytutu Pantone - oni zawsze wiedzą co jest na topie!

Odpowiedz w temacie

Wybór mebli do salonu

Edytuj wypowiedź

Wybór mebli do salonu

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.