Forum

Projekty - Dom

Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

Posty: 126
Misiek789

Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża? Po drugie, jak wejść w ten biznes, ale tak, żeby być całkowicie samowystarczalnym, również pod kątem technologii i zamówień. Może macie dobre doświadczenia w temacie.

Posty: 223
meblowanka

To opłacalne usługi :)

Posty: 34
Tedy788

Odpowiadam za renowację wiaduktów, ale zaczynałem od drobnych prac konserwacyjnych na przedmiotach stalowych. Wyrobiłem markę po prostu. Używam sprzętu https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/, powiązane wszystko z treningiem indywidualnym. Uczą i to faktyczni specjaliści. Polecam ze względu na uniwersalność technologii, bo masz współpracę ze wszystkimi czyściwami. Zrobisz później kilka ćwiczeń, podobierasz akcesoria i można działać. Praktycznie ryzyko uszkodzenia czyszczonej powierzchni nie występuje.

Posty: 36
GARDON

Słuchaj, ludzie, jeśli masz własną firmę, ale nie ma Call Center, to ten problem należy rozwiązać jak najszybciej! Po prostu poleciłbym Ci zwrócić uwagę na tę stronę program do call center, ponieważ tutaj udało mi się znaleźć przyzwoite oprogramowanie, które pomaga poprawnie prowadzić centrum liczby. Spróbuj i jesteś pewien, że na pewno będziesz zadowolony, tak samo jak ja

Posty: 165
monika2508

Każda branża jest opłacalna, jeśli będziemy się starać i będziemy zaangażowani. Na https://ropeexpert.pl/ jest dostępna oferta firmy która takimi zleceniami się zajmuje. Myślę, że sprawdzenie konkurencji jest ważne.

Odpowiedz w temacie

Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

Edytuj wypowiedź

Czyszczenie powierzchni, czy to opłacalna branża?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.